Vagių „laimikis“ – sodo ir ūkio įrankiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pasibaigus šiltajam sezonui ir gyventojams rečiau lankant savo sodus, policijos pareigūnus pasiekė pranešimas apie sodo namelyje apsilankiusius vagišius.

Penktadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pareiškimą, kuriuo informuota apie šalia Viekšnių esančiame Čekų kaime įvykdytą vagystę. Vagišiai iš sodo namelio bei garažo pagrobė įvairius sodo reikmenis, žoliapjovę, nešiojamąją žoliapjovę, suvirinimo aparatą, du siurblius vandeniui traukti bei žemės įdirbimo frezą.
Nuostolius turto savininkas dar tikslina, yra aišku, kad vagystė įvykdyta tarp pirmadienio vakaro ir ketvirtadienio popietės. Pareigūnai ragina gyventojus, jeigu yra galimybė, išvežti iš sodų bendrijoje esančių ir žiemai be priežiūros paliekamų pastatų į saugias vietas didžiąją dalį vertingų daiktų, o nesant galimybės – įrengti tvirtus užraktus arba vietinę signalizaciją.
Šiais metais mūsų rajone vagišiai jau įvykdė 28 vagystes iš patalpų, devynios iš jų ištirtos, pernai per devynis mėnesius buvo įvykdyta šešiomis vagystėmis mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto