Vagių nesustabdė ir apsaugos sistema

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo tirti dviejų vagysčių aplinkybes. Vagišių nesustabdė ir tai, kad vienas apvogtas objektas yra saugomas saugos tarnybos.

Apvogė parduotuvę

Pirmadienio rytą parduotuvėje, esančioje Tirkšlių gatvėje, suveikė apsaugos signalizacija. Įtariama, kad vagišiai patalpose apsilankė po šeštos valandos ryto, vagystė įvykdyta per penkiolika minučių.
Pareigūnus stebina tai, kad vagys į parduotuvės patalpas, esančias antrajame aukšte, pateko išdaužę lango stiklą. Iš parduotuvės pagrobti 1645 eurai ir vaizdo kamerų įrašymo įrenginys.
Kai atvyko saugos ekipažas, vagišių jau nebebuvo.

Vagių taikinys – dviratis

Pirmadienio rytą Krucių kaimo gyventojas pasigedo kalnų dviračio „Superior XC 840“. Dviratė transporto priemonė, kuri įvertinta keturiais šimtais eurų, buvo pagrobta iš dalinai aptvertos nuosavo namo teritorijos. Įtariama, kad vagystė buvo įvykdyta nakties metu – dviratis buvo paliktas dešimtą valandą vakaro, o jau septintą valandą ryto jo pasigesta.
„Pastebime, kad vagišiai nusitaikė į dviračius – per šį mėnesį tai jau trečias atvejis, kai pavagiamas ar bandomas pavogti dviratis. Vagis masina tai, kad šią transporto priemonę lengva realizuoti, todėl patariame gyventojams dviračius žymėti. Taip pat primename, kad reikia ir tinkamai juos saugoti, nes jau gavome pranešimą, kad žmogus dviratį prirakino prie šakos, o vagišiai medžio šaką nulaužė ir dviratį pagrobė“, – informavo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

 

One Reply to “Vagių nesustabdė ir apsaugos sistema”

  1. labai parašė:

    ilgai saugos ekipažas važiavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto