Vagių padaryta žala – per pusė milijono litų

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl itin didelės vertės turto vagystės. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį Mažeikių rajone įvykdyta vagystė, kurios mastai stulbina – vagys išnešė 152 tūkstančius eurų. Iš viso Olandijos piliečiui padaryta žala viršija pusę milijono litų.

Pavogta įspūdinga suma eurų

Sekmadienį po pietų grįžęs į patalpas Žemalėje, kuriose įsikūrusi bendrovė „Bartynco“, jos direktorius 35-erių metų Olandijos pilietis pamatė atvirą langą. Įėjęs į kambarį veršelių supirkimu užsiimančios firmos vadovas suprtato, kad čia apsisuko vagišiai – iš seifo dingo 152 tūkstančiai eurų, auksiniai dirbiniai bei nešiojamasis kompiuteris. Padarytą žalą užsienietis įvertino 544 400 litų.

Turtas buvo draustas

Kaip informavo pareigūnai, patalpos, kuriose įmonė vykdė savo veiklą, kartu buvo ir gyvenamosios, savininkas vagystės metu buvo išvykęs į Šiaulius, taip pat lankėsi Mažeikiuose. Signalizacijos patalpose nebuvo, turtas buvo draustas.
Įvykio vietoje šiuo metu dirba kriminalistai, Mažeikių rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl itin didelės vertės turto vagystės, už tai gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto