Vagys bandė apiplėšti „Avitelos“ parduotuvę

Išdaužtą prekybos centro durų stiklą laikinai pakeitė faneros lakštas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Po kelerių metų pertraukos vėl „atsibudo“ žaibiškų vagysčių specialistai, kurie nusitaikė į buitinės technikos parduotuves.

Išdaužė durų stiklus

Ankstų pirmadienio rytą vagys bandė įsibrauti į buitinės technikos saloną „Avitela“, įsikūrusį V. Burbos gatvėje. Dvidešimt minučių po ketvirtos valandos ryto buvo išdaužti du lauko durų stiklai.
Pirminiais duomenimis, vagys kažko išsigando ir iki galo savo kėslų įvykdyti nespėjo, į parduotuvę nepateko. Padaryta žala tikslinama.
Šiemet tokia žaibiškai vagystė, kai nusitaikoma į buitine technika prekiaujančias parduotuves, pirmoji, nors anksčiau jų netrūko.

Nusikaltėliai buvo nuteisti

„Žaibiškos“ vagystės ypač buvo suaktyvėjusios 2006–2007 metais, kai užfiksuota apie dvidešimt tokių įsilaužimų. Tą pačią UAB „Avitelos prekyba“ priklausančią parduotuvę tais metais buvo bandoma apiplėšti du kartus. Kameros, įrengtos išorėje, užfiksuodavo, kaip prie vitrinos pribėga gobtuvą užsidėjęs jaunuolis, iki tol ganėtinai ilgai stebėjęs aplinką, ir meta į vitriną šaligatvio plytelę. Abiem atvejais į saloną patekti jam nepavyko, nes ant langų buvo uždėta nepramušama plėvelė.
Tais metais buvo sulaikyti ir nuteisti keturi šiais nusikaltimais įtariami asmenys. Po metų, 2008 metų balandį, tokie nusikalimai vėl pasikartojo, buvo užfiksuoti keturi atvejai.

Pavogė aparatūrą

Pirmadienio rytą nuo ilgapirščių nukentėjo ir plungiškė bendrovė „Metesta“, kuri neteko rentgeno aparato paleidimo pulto bei radiometro. Abu šie prietaisai buvo pavogti iš automobilio „Toyota Land Cruiser“, kuris stovėjo prie Žemaitijos gatvės penkioliktojo namo. Automobilyje signalizacijos nebuvo, turtas nedraustas. Pirminiais duomenimis, padaryta nemaža žala.
Kol kas neaišku, kur vagišiai dės specifinę aparatūrą, kurią bendrovė naudoja suvirinimo siūlių kokybei tikrinti.
Pareigūnai įžvelgia ir darbuotojų aplaidumą – darbo aparatūra mašinoje buvo laikoma beveik dvi dienas, tikslus laikas, kada įvykdyta vagystė, nežinomas.

4 Atsakymai į “Vagys bandė apiplėšti „Avitelos“ parduotuvę”

 1. Vardenis parašė:

  Rimkienė- mandra durnė. Visur lįsdama į Seimą nepakliūsi.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Debilė Rimkienė! Vemt verčia! Jau spėjau pamatyt tavo tikrąjį veidą. Kiti komentatoriai baikit politikaut, nes tuoj suviduriuosiu. Ieškokit kitur kur politikuot, o ne santarvės svetainėje.

 3. tiesiaisviesiai.lt parašė:

  Demonstratyvioji(popierinė) demokratija arba parodomųjų dvynių, konservatyvizmo ir liberalizmo, kritika

  Kažkada buvęs sovietizmas, dabar pritaikytas prie pakitusio pasaulio, lėlininko paliepimu, ėmė ir pasivadino liberalizmu, tiksliau Jaunąja Neosovietija, ir vėl triumfuoja bei visiems trimituoja – varo gėdingą melo propagandą. Buvę komunistų partijos sekretoriai, komisarai, vedėjai, instruktoriai ir jėgos struktūrų (KGB, LTSR VRM)

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Tikriausiai norejo tv priedelius „priglausti“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto