Vagys gyventojams padarė tūkstantinių nuostolių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį ir pirmadienį rajono Policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, vieno nusikaltimo aplinkybės – gana miglotos.

Šeštadienio rytą apvogtus namus aptiko 32-ejų metų Žemalės gyventoja. Iš dėžutės dingo aukso ir sidabro dirbinių (auskarai, apyrankės), iš taupyklės – 93 litai, padaryta žala siekia beveik tūkstantį du šimtus litų. Paskutinį kartą dirbinius žemališkė matė praėjusį penktadienį. Įsilaužimo į namus žymių neaptikta, kas galėjo įvykdyti vagystę, rajono gyventoja pareigūnams sakė neįtarianti.
Kitų dviejų vagysčių atvejais ilgapirščių nesulaikė ir užrakintos durys. Šeštadienio popietę mažeikiškis, Aukštaičių gatvės gyventojas pastebėjo, kad išimtas jo ūkiniame pastate esančio garažo langas. Per jį įsibrovę į patalpas, vagys išnešė raktų rinkinį bei įvairias metalines talpyklas. Savininkui padaryta tūkstančio šimto litų žala.
Penkiais tūkstančiais litų vagių padarytą žalą įvertino Čekų kaimo gyventojas. Sekmadienio rytą, apžiūrėdamas sodybos kiemą, žmogus pastebėjo, kad iš čia stovėjusių traktorių išleista apie du šimtai litrų dyzelino. Apėjęs pastatus žmogus įsitikino, kad tai ne vieninteliai vagių padaryti nusikaltimai – nulaužę pakabinamąją spyną, ilgapirščiai įsibrovė ir į garažą. Iš čia pavogta krūmapjovė, o iš kuro talpyklos išleista dar apie tris šimtus litrų dyzelino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto