Vagys nusitaikė į dviračius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo rugsėjo pradžios jau antras Mažeikių gyventojas neteko dviračio. Pareigūnams nerimą kelia tai, kad dviračių transporto priemonių vagystės vyksta iš daugiabučių namų sandėliukų, o rūsio durys lieka nesugadintos.
Į policijos pareigūnus kreipėsi Sedos gatvės daugiabučio namo gyventojas – trečiadienį, pusę devynių vakaro, savo sandėliuke palikęs dviratį „Trek“, ketvirtadienio rytą šeimininkas neberado daikto, įvertinto 1,3 tūkst. eurų.
Sandėliuko durys nebuvo išlaužtos, į patalpas patekta pritaikius raktą.
Panašus atvejis buvo užfiksuotas rugsėjo 5 d., kai, sulaužius sandėliuko pakabinamos spynos užraktą, buvo pagrobtas 145 eurus kainuojantis dviratis.
„Tokios pasikartojančios vagystės jau kelia nerimą. Apie panašiu būdu pavogtus dviračius jau esame gavę pranešimą iš M. Daukšos gatvės. Laiptinėje dažniausiai yra 15 butų, todėl patariame gyventojams susivienyti ir įrengti vaizdo stebėjimo kameras, taip pat sutvirtinti sandėliukų duris, įrengti jose patikimesnius užraktus. Įtariamųjų vagystėmis kol kas nenustatėme, vyksta ikiteisminiai tyrimai“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto