Vagys praturtėjo statybvietėje ir bute

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, viena iš jų įvykdyta iš gyvenamosios patalpos.
Šeštadienį, apie dešimtą valandą ryto, atvykęs į savo namo statybvietę Kuršių skersgatvyje 34-erių metų vyras ją aptiko apvogtą – vagys išsivežė iš neaptvertos ir nesaugomos teritorijos 20 pakuočių polistirolo putplasčio plokščių. Turtas buvo nedraustas, padaryta daugiau kaip 500 eurų žala. Pasak šeimininko, statybinės medžiagos dar buvo statybvietėje penktadienį, apie pusę dešimtos vakaro.
Sekmadienį su pareiškimu apie vagystę iš buto į pareigūnus kreipėsi 34-erių metų Pavasario gatvės gyventojas. Jis teigė, kad šeštadienį, apie pusę dvyliktos nakties, iš jam priklausančio buto buvo pavogtas televizorius LG, kvepalai „Hugo Boss“ ir „Paco Rabane“ bei žalios spalvos pledas, padaryta 469 eurų žala. Vagystės aplinkybės aiškinamosis, šiemet tai tik antroji vagystė, kai įsibraunama į gyvenamąsias patalpas.
Šiais metais pastebimas gerokas vagysčių skaičiaus mažėjimas – per tris mėnesius užregistruotos devynios, pernai per tą patį laikotarpį – 36.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto