Vagys stengiasi pasipildyti kišenes ir maisto atsargas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos statistika rodo, kad vagys nesnaudžia: pirmadienį buvo apvogta parduotuvė, sodų bendrijose negyvenantys mažeikiškiai po žiemos randa apvogtus pastatus.

Papildė atsargas

Pirmadienio rytą į parduotuvę Tirkšliuose atvykusios pardavėjos aptiko ją apvogtą. Nenustatyti asmenys išlaužė pastato plastikinį įstiklintą langelį ir pro jį pateko į parduotuvę. Iš kasos jie pavogė 105 eurus, taip pat išnešė vitrinose buvusių įvairių mėsos gaminių.
Padaryta žala tikslinama. Įtariama, kad vagys parduotuvėje apsilankė tarp šeštadienio vakaro ir pirmadienio ryto.
Pareigūnai tiria, ar vagystė Tirkšliuose nėra susijusi su nusikaltėlių išpuoliais Ventos gyvenvietėje, kai buvo įsibrauta į parduotuvę ir kavinę. Maisto prekių parduotuvėje iš seifo ir kasos aparato jie pagrobė 368 eurus, o iš prekybos salės išnešė alkoholinių gėrimų bei maisto produktų. Pirmadienio naktį pro plastikines terasos duris vagys įsibrovė ir į Ventoje esančios kavinės patalpas.

Tęsiasi vagystės sodų bendrijoje

Per kelias dienas pareigūnai sulaukė 7 pranešimų apie sodininkams padarytą žalą – atvykę į savo sodų bendrijas mažeikiškiai aptinka apvogtus pastatus.
Pirmadienio rytą pastebėta, kad Rasos 7-oje gatvėje, išlaužus ūkinio pastato plastikinį langą, patekta į pastatą. Iš patalpos dingo įvairūs įrankiai.
Tą pačią popietę užfiksuotas vagišių apsilankymas Obuolių gatvėje esančiame renovuojamame name. Pro nerakinamas malkinės duris ilgapirščiai įsibrovė į patalpas ir pavogė žoliapjovę, kampinį šlifuoklį, elektrinį grąžtą, elektrinį siaurapjūklį bei diskinį pjūklą.
Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl įsibrovimo į patalpas. Įtariamieji nustatinėjamai.
Policijos pareigūnai neatmeta galimybės, kad po žiemos sezono tokių pranešimų apie vagystes bus dar ne vienas. Gyventojai raginami vertingų daiktų nelaikyti sodų nameliuose ar ūkiniuose pastatuose, įrengti bent vietinę signalizaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto