Vagystės atnešė tūkstantinių nuostolių

Vagis sudomino ne tik auksūdiškio motociklas, bet ir odinės pirštinės. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio rytą pastebėtos dvi vagystės: apvogta prekybos centro „Senukai“ teritorija bei auksūdiškio sodyba. Pareiškėjai patyrė tūkstantinių nuostolių.

Prieš aštuonias ryto pastebėta, kad apvogta prekybos centro „Senukai“ aptverta saugoma teritorija.
Vagystei įvykdyti vien ilgapirščių kojų ir rankų turėjo neužtekti: iš teritorijos išneštas 121 rulonas stogo dangos „Mida“. Prekybos centrui padaryta daugiau kaip 15 tūkst. litų žala. Teritoriją saugo saugos tarnyba, aiškinamasi, ar suveikė apsaugos signalizacija.
Prieš devynias ryto pastebėta, kad vagys „pasidarbavo“ viename gyvenamojo namo kieme Auksūdyje. Iš pradžių įsibrovėliai išlaužė ūkinio pastato durų užraktą, išnešė siaurapjūklį, po to, išdaužę garažo lango stiklą, pagrobė motociklą „Kawasaki“ ir odines motociklininko pirštines.
Vagims pasisekė dvigubai: prie motociklo buvo jo registracijos dokumentai ir užvedimo rakteliai. Šeimininkui padaryta beveik šešių tūkstančių litų žala.
Kaip „Santarvę“ informavo policijos pareigūnai, po truputį ryškėja ir per visą Lietuvą nuskambėjusios vagystės, kai iš namų Durpyno gatvėje seifo buvo pavogta trečdalis milijono litų, aplinkybės. Įsibrovimo žymių į gyvenamąjį namą neaptikta, aiškėja, kad pinigų dingimas susijęs su šeimos tarpusavio konfliktu.

One Reply to “Vagystės atnešė tūkstantinių nuostolių”

  1. petras parašė:

    KAZKAS STOGA PAPIGIAI PASIKEIS:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto