Vaikai mokėsi gaminti druskinukus

Autoriaus nuotr.

Mažeikių bendruomenės centre surengtų kūrybinių dirbtuvėlių metu „Vyturio“ pradinės mokyklos mokinius klausos negalią turinti edukatorė Jovita Kniurienė mokė, kaip pasigaminti eglutei puošti skirtų kalėdinių puošmenų – druskinukų.


Projektas išskirtinis

Mažeikių bendruomenės centro direktorė Audronė Šimkuvienė sakė, kad šis renginys yra viena iš gerumo akcijos „Sušildykim sielas“ dalių. Kūrybines dirbtuvėles vaikams organizuoja Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras.
„Šis edukacinis projektas yra išskirtinis tuo, kad pirmą kartą Lietuvoje moteris, turinti klausos negalią, moko girdinčius vaikus, perteikia jiems savo patyrimą“, – kalbėjo A. Šimkuvienė.


Mokėsi gestų kalbos

Į užsiėmimą atėję vaikai išmoko keletą pagrindinių gestų kalbos žodžių – jie mokės pasisveikinti, pasakyti „ačiū“, „myliu“, kuriuos jiems vertė gestų kalbos vertėja Rūta. 
„Malonu, kad atėjote, kad dalyvaujate užsiėmime. Noriu jus pamokyti gražių darbelių, kitais metais išmoksime ir kitokių darbelių, turiu daug ką sugalvojusi, tik ateikite ir norėkite“, – kvietė J. Kniurienė.


Kūrė atvirukus

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė pasakojo, kad tai jau ne pirmas edukacinis užsiėmimas vaikams: jų jau daug vedė edukatorė Lygija Pociuvienė. Gražius netradicinius kalėdinius atvirukus jau išmoko sukurti apie 140 mokinių, dar liko trys grupės. 

Autoriaus nuotr.

„Vaikai iš mūsų išeina linksmi, jie mums ir dainuoja, ir deklamuoja, susikūrėme puikią kalėdinę nuotaiką, klausomės kalėdinės muzikos, be to, vaikai apžiūri pas mus centre eksponuojamą mūsų krašto menininkų darbų parodą“, – pasakojo J. Gintalienė.

One Reply to “Vaikai mokėsi gaminti druskinukus”

  1. prisiminimas parašė:

    Aš kai mokiausi mokykloje tai populiarios būdavo druskinės bardankės. Prikaišdavom nuo dektukų sieros,ikratydavom į vamzdį druskos ir šaudavom kokiai mergai į subinuką. druska įsmikdavo į odą ir sukeldavo skausmą ir tuo pačiu mergos klyksmą. dabar pagal ES direktyvas šaudyti druska yra uždrausta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto