Vaikai supažindinti su vaikiškų knygelių autoriais

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Palnosų bibliotekoje vyko popietė „Susipažinimas su vaikiškų knygelių autoriais, panaudojant IT“. Į šią popietę susirinko Daubiškių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir I–IV klasių mokiniai.
Bibliotekininkė skaidrėse vaikams pristatė žymiausius vaikų ir jaunimo rašytojus: Kęstutį Kasparavičių, Vytautą Račicką, Liną Žutautę, Astridą Lindgren, Samuelį Teilorą Klemensą (Marką Tveną), Šarlį Pero, H. K. Anderseną. Susipažinę su autorių biografijomis bei jų kūryba, vaikai diskutavo apie jiems labiausiai patinkančias pasakas. Ypač vaikai buvo sužavėti H. K. Anderseno pasaka „Laukinės gulbės“ – ji vaikams paliko neišdildomą įspūdį.
Po to vaikai patys kūrė bendrą pasaką. Ši užduotis jiems pasirodė nelengva, bet bendromis pastangomis buvo sukurta pasaka „Stebuklinga višta“. Bibliotekininkė vaikams išdalijo atspausdintą H. K. Anderseno pasaką „Tikra tiesa“ ir paprašė, kad grįžę iš mokyklos visi ją perskaitytų. Taip pat ji paragino vaikus pabandyti patiems sukurti po savo pasaką.
RASA RUDNICKIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto