Vaikams – emocijų pažinimo pamokos

Nuotr. iš darželio archyvo

2020-ieji paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais. Šiais metais Mažeikių rajono Sedos darželyje didelis dėmesys skiriamas vaikų emocinei gerovei stiprinti, socialinėms ir emocinėms kompetencijoms ugdyti.

Nuotr. iš darželio archyvo


Visą darbo savaitę, nuo spalio 19 iki 23 dienos, ikimokyklinėje „Boružiukų“ grupėje vaikai kartu su socialine pedagoge V. Pociene, ikimokyklinio ugdymo mokytoja A. Sakalauskaite ir mokytojos padėjėja Ema Gečaite vykdė projektą „Kas vyksta, kai emocijos trykšta“. Projekto tikslas – siekti, kad ugdytiniai pažintų ir suvoktų emocijų raišką.
Visą savaitę grupėje svečiavosi 3 emocijų kirmėlytės: Linksmutė, Liūdnutė ir Išgąstukė. Dalyvaudami kūrybinėse veiklose vaikai mokėsi geriau suprasti savo jausmus, savitai ir spontaniškai išreikšti įvairius patirtus įspūdžius, emocijas. Tikimės, kad mažieji ne tik geriau supras savo jausmus, bet ir išmoks paaiškinti, kokioms situacijoms esant jie kyla. Be to, tikimasi, kad vaikai stengsis geranoriškai bendrauti ir bendradarbiauti su suaugusiaisiais ir bendraamžiais.
Tam, kad mažieji augtų laimingi, reikia ne tik surasti laiko pabūti su savo vaiku, bet ir į jo emocijas reaguoti tinkamai.

V. Pocienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ir socialinė pedagogė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*