Vaikų dienos centre – šventinis padėkos vakaras

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį Mažeikių rajono Socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centre vyko padėkos vakaras. Vaikų dienos centro bendruomenė dėkojo socialiniams partneriams ir kitiems žmonėms bei įmonėms, prisidėjusiems prie centro gerovės.

Parodė programą

Vaikų dienos centras yra skirtas socialinės rizikos šeimų vaikams. Jame laiką po pamokų gali leisti per dvidešimt vaikų nuo 7 iki 15 metų.
Pirmadienio vakarą, nuoširdžiai dėkodami savo rėmėjams, vaikai dovanojo šventinę programą: gera nuotaika susirinkusiuosius užkrėtė jų dainos ir šokiai.
Padėkos žodžiai rėmėjams skambėjo už dovanotus maisto produktus, už kvietimus dalyvauti įvairiuose renginiuose. Vaikų dienos centro ugdytiniai džiaugėsi turėdami galimybę sportuoti, išmėginti savo gebėjimus žaisdami futbolą, krepšinį, rankų taiklumą parodyti žaisdami smiginį. Nemažai dėmesio sakė sulaukiantys ir iš policijos pareigūnų, kurie jau spėjo tapti jų gerais draugais.

Sulaukia dėmesio

Padėkos vakare buvo kalbėta ir apie tai, kad centro veikla gana išsamiai nušviečiama vietinėje spaudoje ir televizijos laidose.
Vaikų dienos centro kolektyvas pasidžiaugė, kad meniškos sielos žmonių dėka vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su menu, teatro stebuklu ir fotografija. Ištikimų rėmėjų dėka vaikai turi priemonių lavinti rankas – jiems padovanota nemažai piešimo ir lipdymo reikmenų.
Netrūko geros valios žmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, kurie visus metus pildė vaikų svajones, padovanojo dviratį, lėlių, kitų žaislų. Niekada vaikams nestinga ir šiltų šlepečių, kurias mezga auksarankės moterys.
Vaikų dienos centro bendruomenė džiaugiasi galėdama dalyvauti akcijos „Sušildykim sielas“ renginiuose.

Apipylė dovanomis

Išklausę padėkų žodžius vakaro dalyviai taip pat negailėjo gražių sveikinimų ir palinkėjimų Vaikų dienos centro bendruomenei, įteikė pačių įvairiausių dovanų: saldainių, reikmenų darbeliams, knygų. Taip pat buvo įteiktas čekis vandens pramogoms.
Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas Česlovas Čyžas, teikdamas dovanas, užsiminė, kad vaikams gali būti organizuota ekskursija į Seimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto