Vaikų gynimo dienos renginiai – su nuoskauda?

Į Senamiesčio parke vykusią šventę „Vaikystės ritmu“ susibūrė ir vaikai, ir suaugusieji. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=738 template=caption]Kasmet birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną visuomenei bandoma priminti apie būtinybę gerbti ir saugoti vaikų teises.
Mažeikiuose ši diena taip pat paminėta daugybe renginių. Tačiau lyg iš gausybės rago pasipylę renginiai nepraėjo be nesusipratimų: vienu metu vyko du gražūs, rajono Savivaldybės vadovų globojami renginiai. Pasigesta sistemos, kaip suderinti tai, kad ateityje renginiai nesidubliuotų.

Mažeikių rajono vaikai

Mažeikių rajone šiuo metu yra registruota 10880 vaikų. Iš jų 278 gyvena socialinės rizikos šeimose. Dar 186 vaikai yra netekę biologinių tėvų globos, o 41 mažeikiškis vaikas prieglobstį rado globos institucijose – Mažeikių ir kitų miestų.
Tėvų globos netekusiam 131 vaikui užuovėją suteikė mažeikiškių šeimos. Dviejose Mažeikių rajone veikiančiose šeimynose gyvena 15 vaikų.
Siekiant atkreipti dėmesį į mažųjų rajono gyventojų teises, pakviesti juos ir artimuosius drauge praleisti daugiau laiko, ir buvo rengiami įvairaus pobūdžio renginiai – labdaringas koncertas, sporto rungtynės, parodos.

Surengė labdaros koncertą

Atlikėjo Mariaus Petrausko inicijuoto ir surengto koncerto „Ištiesk gerumui ranką“ tikslas buvo praskaidrinti sunkiai besiverčiančių rajone gyvenančių šeimų kasdienybę ir surinkti šiek tiek pinigų skurdžiai gyvenančioms šeimoms reikalingiems daiktams pirkti.
Pasak renginio organizatoriaus, tam, kad į koncertą atėjo ne itin daug mažeikiškių, įtakos turėjo tai, jog tuo pačiu metu Senamiesčio parke vyko kita šventė. Galbūt įtakos turėjo ir prasidėjusi vasara, geri orai, išvilioję žmones į gamtą – sodus, parkus, paupius ir panašiai.
„Aišku, norėjosi, kad būtų atėję daugiau žmonių. Kita vertus, buvo nemažai vaikų ir jiems, manau, turėjo patikti. Pačiame renginyje buvo įvairių stilių dainų, šokėjų pasirodymų, renginį vedusios  mano mamos Dalios Petrauskienės skaitytų eilių ir kitokių įdomybių“, – sakė renginio sumanytojas ir organizatorius.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

2 Atsakymai į “Vaikų gynimo dienos renginiai – su nuoskauda?”

  1. Korupcija parašė:

    O Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvokti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau kavutės su brendžiu įkalus! Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi!

  2. Korupcija parašė:

    TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi!
    Ypatingą vietą korupcinių srutų duobėje užima sertifikuota kyšininkė (t. y. traukta baudžiamojon atsakomybėn už 100% įrodytą kyšininkavimą), TS-LKD narė(!),Kauno Žaliakalnio lopšelio – darželio „direktorė“ Ona-Danutė GRICIENĖ ir jos „pavaduotoja“ visiems purviniems reikalams Alma Žilinskienė. Ona dar vadinama „nepaskandinamąja“. „Pradardėjusi“ per spaudas, internetus visais įmanomais būdais, turinti problemų su alkoholiu senolė ir toliau sau netrukdomai karaliauja, „plūduriuoja“ Kaune! Nes per kyšiukus savivaldybėje ir bet kurioje Kauno įstaigoje yra labai gerbiama ir geidžiama. Naujasis Kauno Matijošaitis (čia kaip tame sovietiniame filmuky : „maištininkas žuvo – šlovė drakonui!“) niekaip jos, ir visos krūvos panašių „veikėjų“ „negali“ nuimti! Šitas „direktores“ skiria ir nuima tik meras! Beje, dabar yra vaizduojamas kai kurių direktorių nuėmimas, bet tai tik susidorojimas su menkai nešančiomis. Juk kaip miela pamaloninti save ir visą matijošaitininkų chebrytę netikėtom sumelėm!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto