Vaikų šventėje svečiavosi pasakų ir filmų personažai

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“ (A. Baltrūnas)

Pirmąją vasaros dieną Viekšnių miesto lauko estradoje vyko spalvinga, staigmenų pilna vaikų šventė „Spalvotas pasaulis“. Didelius ir mažus pasitiko pasakų fėja, ji papasakojo įvairių istorijų.
Pamačiusi skrynią ir jos raktą, pasakų veikėja suskubo teirautis, kieno tai raktas. Kadangi rakto šeimininkas neatsirado, smalsioji fėja su vaikais skrynią atrakino. Joje rado susirangiusią, išsigandusią Pepę Ilgakojinę. Pasak Pepės, ji žaidė slėpynių su savo draugais Snieguole ir 7 nykštukais, pasislėpė skrynioje. Šią kažkas užrakino ir pradangino. Taip ji ir atsidūrė kitoje vietoje, Viekšniuose.

Nusiraminusi Pepė Ilgakojinė kartu su fėja į smagų būrį pasikvietė dar ir šalia klaidžiojusį Pimpačkiuką. Garso operatorius Kapitonas kartu su pasakų personažais sudainavo linksmą pasisveikinimo dainelę ir pakvietė savo draugą Klouną Tuką. Skambant linksmai muzikai, klounas demonstravo vaikams įvairiausius triukus su balionais, drauge dainavo daineles, rodė burtus.
Šventės metu vaikai galėjo pašokinėti batutuose, pajodinėti arkliuku, sudalyvauti loterijoje ar pažaisti medinėmis šaškėmis, leisti į orą burbulus. Šventės pabaigoje Pepė Ilgakojinė su draugais skrynioje atrado saldžią dovaną – ledus. Vaikai vaišinosi ledais, paveikslavosi ir linksmi iškeliavo namo.
R. ŠIUIPIENĖ
Nuotraukos R. Andriejaitienės ir D. Mačiuko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto