„Vaikystės vaivorykštės“ nuspalvino ir mūsų šokėjus

Mažiausieji "Niuanso" šokėjai sau lygių Šiauliuose neturėjo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iš dvi dienas Šiauliuose vykusio V tarptautinio meninės raiškos festivalio-konkurso „Vaikystės vaivorykštė 2012“ su prizinių vietų apdovanojimais grįžo festivalyje dalyvavę keturi mažeikiškių šokių kolektyvai.

Pasirodė daug kolektyvų

Festivalio „Vaikystės vaivorykštė“ organizatorė Šiaulių moksleivių namų šokių studijos „Incognito“ mokytoja Virginija Medžiaušienė pasakojo, kad šiemet kas dvejus metus vykstančiame festivalyje pasirodė 43 kolektyvai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos, Latvijos ir Lenkijos – apie 1 100 dalyvių.
Šokėjai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse: nuo 4 iki 7, nuo 7 iki 10 ir nuo 10 iki 13 metų. Kolektyvams šiose grupėse skiriamos prizinės vietos ir įvairios nominacijos.
„Smagu, kad mūsų festivalyje dalyvauja kolektyvai iš Mažeikių, visada išsivežantys prizines vietas“,  – „Santarvei“ sakė V. Medžiaušienė.

Mažeikiškiai – tarp prizininkų

Ne išimtis ir šie metai: keturiems mažeikiškių kolektyvams festivalyje „Vaikystės vaivorykštė 2012“ skirtos prizinės vietos.
Pirmąją festivalio dieną sėkmė labiausiai šypsojosi Mažeikių choreografijos mokyklos modernaus šokio kolektyvui „Niuansas“ ir jo vadovei Jelenai Legenzovienei: mažieji šokėjai 4–7 metų amžiaus grupėje laimėjo I vietą, o 10–13 metų amžiaus grupėje „Niuanso“ šokėjams atiteko nominacija už artistiškumą.
7–10 metų amžiaus grupėje prizinė – antroji – vieta atiteko Mažeikių moksleivių namų šiuolaikinių šokių kolektyvui „Ritmas“, kuriam vadovauja choreografė Irena Valiuvienė. Toje pat amžiaus grupėje trečiąją vietą pelnė taip pat mažeikiškiai – kantri šokių kolektyvas „Linksmasis kaubojus“ ir jų vadovė Vilma Slivskienė.
Antroji festivalio diena sėkminga buvo dar vienam Mažeikių moksleivių namų kolektyvui – šokių studijos „Saulė“ šokėjams, kurie 4–7 ir 7–10 metų amžiaus grupėse iškovojo antrąsias vietas. Ramutės Plonienės vadovaujamo kolektyvo vidutinei pagal amžių šokėjų grupei atiteko ir artistiškiausio kolektyvo vardas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto