Vairavo neblaivus ir be teisių

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš freepik.com

Penktadienio pavakarę, sulaukę gyventojų pranešimo apie įtartinai po kelią manevruojantį automobilį, mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuotoją.

Pranešimas buvo gautas apie penktą valandą vakaro, policijos pareigūnų ekipažas išskubėjo Akmenės rajono link ir gyventojų minėtą automobilį „Opel Astra“ pastebėjo ir sustabdė Dainorų kaime. Pranešimas pasitvirtino: 36-erių metų vyrui, kuris neturėjo teisės

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content