Vairuotojams kelią pastoja netikėtos kliūtys

Tik laimingo atsitiktinumo dėka mašina išvengė susidūrimo su stulpu. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Pastarosiomis dienomis mūsų rajone automobilių vairuotojai taranavo kelyje netikėtai atsiradusias „kliūtis“: elektros stulpus ir net geležinkelio tvorą.


Ieško avarijos kaltininko 

Spalio aštuonioliktosios vakarą Sedos miestelyje saugaus leistino greičio nepasirinko automobilį „Opel Vectra“ vairavęs M. J. Klaipėdos gatvėje jis nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į elektros stulpą, apgadindamas ne tik jį, bet ir savo transporto priemonę. 
Pirmadienio rytą, apie devintą valandą, avarija užfiksuota Židikuose, Mažeikių gatvėje, ties ketvirtuoju namu. Kol kas nenustatytos markės automobilis nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į elektros stulpą. Nelaukęs policijos pareigūnų avarijos kaltininkas apgadinta mašina paspruko.
„Kol kas gavome pranešimą, kad avariją galėjo sukelti tamsios spalvos automobilis, įtariama, „Audi A8“. Gyventojų, kurie žino apie tokį automobilį ar matė jį apgadintą, prašome paskambinti į Mažeikių policijos komisariatą arba kreiptis į rajono kelių policijos poskyrį“, – paragino poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.


Susidūrimo su stulpu išvengė 

Šeštadienio popietę, važiuodami per geležinkelio pervažą Geležinkelio, Viekšnių ir Laisvės gatvių sankirtoje, vairuotojai galėjo matyti nuo kelio nuvažiavusį ir tvorą išlaužusį automobilį „VW Golf“. Tik laimingo atsitiktinumo dėka mašina išvengė susidūrimo su stulpu (žr. nuotrauką). 
Jo vairuotoja D. R. prisipažino per staigiai pasukusi vairą. Atvykus geležinkelio atstovams buvo užpildyta draudiminė deklaracija, policijos įsikišimo neprireikė.


Kelią pastojo elnias 

Prieš vienuoliktą valandą vakaro policijai pranešta apie avariją kelio Mažeikiai-Skuodas atkarpoje, kuri yra kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ galiojimo zonoje. Automobilis „Chrysler“, kurį vairavo vilnietis J. B., susidūrė su ant kelio išbėgusiu tauriuoju elniu. Mašina nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, miško gyvūnas nugaišo. 

4 Atsakymai į “Vairuotojams kelią pastoja netikėtos kliūtys”

 1. to petras parašė:

  nuo kada moksleivis ar bobute skuda i DARBA ??? q tu rasai ??? moksleivis ruko uz mokyklos kampo o bobute akciju iesko pardese …

 2. mauzoliejus parašė:

  nuo kada imones tvora yra netiketai KELYJE atsiradus kliutis? ka jus ten rukot galvodami antrastes?

 3. dėl pesčiųjų parašė:

  o kas liečia pėsčiuosius tai jie mažiausiai rūpi. užtvert užtvėrė, o kad keliukų pėstiesiems nepadarė tai tas vienodai šviečia, esam priversti eit važiuojamąją kelio dalim.

 4. Petras parašė:

  Aha neblogas vaizdelis,bet bus dar geresnis kada toi vietoi bus pervaziuotas koks moksleivis arba bobute skubanti i darba nes nuo puse astuntos piestieji nekreipia demesio i raudona sviesaforo signala ir puola po automaobiliu akis ispute galetu pareigunai atkreipt demesi i sia pereja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto