Vairuotojo pažymėjimo neturėjimas – ne kliūtis sėsti prie vairo?

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors teisės vairuoti neturi, tai netrukdo važinėtis automobiliu – tokią išvadą po dvi valandas trukusio reido daro kelių policijos poskyrio specialistai.

Teks mokėti baudas

Penktadienio rytą du kelių policijos poskyrio pareigūnų ekipažai važinėjosi po Sedos ir Židikų apylinkes. Per dvi reido valandas abu ekipažai sulaikė po vieną be vairuotojo pažymėjimo važinėjusį eismo dalyvį.
Pirmasis į pareigūnų rankas prieš aštuonias ryto pateko 24-erių metų Tiškų gyventojas T. K. Jis buvo sulaikytas prie automobilio „Audi 80“ vairo Sedoje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.
Vaikinas prisipažino, kad nėra laikęs egzaminų vairuotojo pažymėjimui gauti, be to, neperėjęs ir automobilio valstybinės techninės apžiūros. „Vairuotojui“ gresia bauda nuo 289 iki 434 eurų arba areštas.
Po aštuntos ryto Židikuose, Lūšės gatvėje, buvo sustabdytas automobilis „BMW 318“, kurį vairavo 46-erių metų V. G. Patikrinus paaiškėjo, kad iš vyriškio vairuotojo pažymėjimas yra atimtas. Jis teisinosi skubąs į darbą, tad ir važiuojąs automobiliu.
Šiam pažeidėjui gresia bauda nuo 434 iki 724 eurų arba areštas.

Atsikabino priekaba

Per darbo savaitę policijos pareigūnai įregistravo du eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo.
Antradienio pavakarę avarija įvyko Gamyklos gatvėje, ties 44-uoju namu.
Kairiškių gyventojas R. Z., vairuodamas UAB „Agroekologija“ priklausantį traktorių su priekaba, nepastebėjo blogos savo technikos būklės. Važiuojant sulūžo sukabinimo įtaisas ir priekaba nukrito ant važiuojamosios kelio dalies. Per avariją buvo sugadinta priekaba bei kelio danga.
Ketvirtadienio ankstų rytą saugaus greičio Sedoje, Taikos gatvėje, nepasirinko „Audi 80“ vairavęs S. P. – buvo partrenkta ir mirtinai sužalota staiga į kelią išbėgusi stirna. Per avariją apgadintas ir automobilis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto