Valdantieji gyrė, opozicija – kritikavo

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje buvo patvirtintos Savivaldybės vadovų ir Tarybos praėjusių metų veiklos ataskaitos. Šiems dokumentams pritarė tik valdančioji koalicija.
Susilaikę Tarybos nariai ataskaitose įžvelgė pasigyrimo, pasigedo savikritikos ir strategijos, kaip bus sprendžiamos mažeikiškiams aktualios problemos.
Teikti ataskaitas Tarybai rajono vadovus įpareigoja Vietos savivaldos įstatymas ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentas. Pirmą kartą savivaldos vadovų ataskaitos buvo pristatytos visoms, išskyrus Mažeikių miesto, seniūnijoms.
Kaip pastebėjo ir patys Tarybos nariai, ypač išsamią ataskaitą pateikė Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius. Jau praėjusiais metais pateikta ataskaita iš ankstesniųjų išsiskyrė savo apimtimi – užėmė 115 puslapių. Šiais metais pateikta 2013 metų veiklos ataskaita buvo suguldyta į 141 puslapį. Pateikta išsami visų 22 skyrių, 9 seniūnijų veiklos ataskaita – apžvelgtas biudžeto vykdymas, projektų įgyvendinimas, teritorijų planavimas, statybos ir remonto darbai, kraštotvarka, turto valdymas, kelių ir gatvių rekonstrukcija, energetika, vandentvarka, žemės ūkis, viešųjų darbų organizavimas, viešieji pirkimai, švietimas, kultūra, sveikatos priežiūra ir kitos sritys.
Ataskaitas pristatę savivaldos atstovai gyrėsi nuveiktais darbais, tačiau opozicijos nuomonė – ne tokia teigiama.

Plačiau apie ataskaitų vertinimus skaitykite  „Santarvės“ laikraštyje. 

2 Atsakymai į “Valdantieji gyrė, opozicija – kritikavo”

  1. adadadad parašė:

    a vagiu yr? Ne

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Jusu darbus gali vertinti tik Mazeikiu liaudis…Suprantama,kad jus vieni kitus butinai pagirsite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto