Valdovų rūmuose pagerbti geriausi šalies abiturientai ir profesinių mokyklų absolventai

Premjeras Algirdas Butkevičius pasveikino geriausius šalies abiturientus ir profesinių mokyklų absolventus. Martyno ambrazo (ELTA) nuotr.

110 abiturientų, kurie 3 ar daugiau valstybinius brandos egzaminus išlaikė surinkdami maksimalų balų kiekį, ketvirtadienį Valdovų rūmuose pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. 

Tarp jų buvo ir mažeikiškiai – Gabijos gimnazijos abiturientai.
„Didžiuojuosi jumis visais, gerai besimokiusiais, jūsų mokytojais, kurie jus užkrėtė žinių troškimu, ir jus auklėjusiais tėvais. Linkiu neprarasti smalsumo ir kantrybės, studijuoti su ugnele, sėkmingai atrasti savo profesinį kelią. Ateitis priklauso jums – jaunimui, kuris kryptingai dirbs, įgis reikiamų gebėjimų ir mokės juos pritaikyti savo pačių bei visuomenės labui. Tikiu, kad jūs sėkmingai dirbsite Lietuvai“, – sveikindama geriausius abiturientus, sakė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikę abiturientai renkasi studijas mūsų šalyje.
Rugsėjį 1414 šimtukais įvertintų abiturientų (84 proc.) savo studijas pradės 26 skirtingose Lietuvos aukštosiose mokyklose.
Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto