Valdžia panaikino renovacijos kliūtį – Savivaldybė perima dviejų namų gyventojų skolas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai, gyvenantys Sodų gatvės 11-ajame ir 13-ajame daugiabučiuose namuose, jau kelis kartus iš eilės pasirašė sutinkantys, kad jų gyvenamieji namai būtų renovuoti. Šiems būstų savininkų norams trukdo kaimynai skolininkai.
Šią savaitę posėdžiavusi Savivaldybės taryba pritarė sprendimui, kad Savivaldybės administracija perimtų gyventojų skolas, o po to jas išieškotų. Taip, pasak politikų, bus atvertas kelias šių daugiabučių namų modernizavimui.

Sodų gatvės 11-ąjį ir 13-ąjį namus administruojanti UAB „Tavo pastogė“ iki šiol iš banko negalėjo gauti paskolos modernizacijos projektams įgyvendinti, nes daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose daugiau kaip 10 proc. gyventojų skolos viršijo nustatytą ribą – 170 eurų. Didžiausi įsiskolinimai susidarė bendrovėms „Mažeikių šilumos tinklai“ ir „Mažeikių vandenys“. Per abu daugiabučius už šilumininkų ir vandens tiekėjų paslaugas yra skolingi 15 butų savininkai.
Jų skola „Mažeikių šilumos tinklams“ viršija 14 tūkst. eurų. Gerokai mažesni įsiskolinimai „Mažeikių vandenims“ – jie nesiekia nė 1 tūkst. eurų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Valdžia panaikino renovacijos kliūtį – Savivaldybė perima dviejų namų gyventojų skolas”

 1. yellow parašė:

  tikiuosi bus išsaugotas originalus pastatų spalvingumas, nes miesto panoramoje geltonas ir raudonas pastatai yra savotiška architektūrinė žymė ir orientacinė, taip pat

  1. Gediminas parašė:

   👍

 2. Olialia parašė:

  Jei jau sėdi skolose paskendę, tai kaip jie už renovaciją mokės? Vėl eis į skolą ir vėl po kiek laiko tą skolą nurašys?. Gal ir aš taip noriu. Ir kodėl man tėvai išugdė sąžiningumo ir atsakomybės jausmą? Dabar tik trukdo

  1. As parašė:

   Jie už renovaciją ir nemokės, nes yra pašalpiniai ir už juos mokės valstybė. T.y.už juos sumokėsime mes visi. Gerai būt lodoriumi.

 3. GERS parašė:

  Ot vadaloms gerai, zmones nebemokekit mokesčių, mūsų turtingoji savivaldybe su storašikniais valdininkais apmokės visų ne tik skolas bet ir mokesčius į priekį metams.

  1. Vija parašė:

   Nepergyvenk..pamastyk savo makaule. kuom kalti tie kurie moka sąžiningai? O savivaldybė ras būdų kaip po pamažu išieškoti. Atidirbs gal viešuosius ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*