Valdžia supyko dėl nebarstomų kelių

Kęstutis Bartkevičius, vykdamas į Laižuvos seniūniją, užfiksavo, kokiu nesaugiu keliu tenka važinėti laižuviškiams.

Valdininkai ir politikai vienijasi dėl slidžių ir nebarstomų Mažeikių rajono kelių, kurie kelia pavojų gyventojų ir ypač į mokyklas vežamų vaikų saugumui.
Kelininkai savo gynybai pasitelkia kelių priežiūros žiemą tvarką.
Nepatenkinti gyventojai pagalbos ieško valdininkų, parlamentarų kabinetuose, pastarųjų raštai skrieja į kitas institucijas.
Kol kas mažeikiškiams pavyko iškovoti tik… 30 papildomų kilometrų  geriau prižiūrimų kelių.

Kai redakcijos akcijos „Santarvė“ – arčiau namų“ metu lankėmės Auksūdyje, su mumis susitikti atėjusi daugiafunkcinio centro direktorė ir bendruomenės pirmininkė Ingrida Braziulienė pasidžiaugė, kad kaime ypač didelių problemų nėra. Tačiau gyventojai jai buvo patikėję išsakyti didžiausią bendruomenės bėdą – dėl prastai valomo, nebarstomo kelio į Mažeikius.
Aktyvios bendruomenės pirmininkės spręsti šią problemą ne kartą prašė ir Laižuvos gyventojai.
„Esu mažas žmogus, nieko negaliu padaryti. Kelininkai vadovaujasi savo taisyklėmis, kurios mums nepalankios“, – situaciją komentavo bendruomenės pirmininkė.
Mums lankantis Laižuvoje, gyventojai, kaip ir jų kaimynai, pagrindine bėda taip pat pavadino žiemą prastai prižiūrimą kelią.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Valdžia supyko dėl nebarstomų kelių”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  sulig Mažeikių rajono riba keliai prižiūrėti. Telšiai, Akmenė centre sniegas nustumdytas. Ar reikia paviešinti video youtube kaip atrodo priežiūra ir nepriežiūra?

 2. :( parašė:

  Šaligatviai Žemaitijos gatvėje irgi tragiški,ant šaligatvių ledas,o ant ledo sniego „košė“.:(((( Siūlau seniūnui pasivaikščioti,o ne mašina važinėtis,gal greičiau daeis iki smegenų,kad reikia tvarką daryt….

 3. Jonis parašė:

  Kaip gerai dirbti kaip pats sau susikuri taisykles ir jomis visiems gali baksnot i nosį bet kazkodel ponai visokie ten Michienkos ir ir panasus pamirsta is kokiu lėšų jie gyvuoja oi pasnigo ir reikia sikna pajudint sniegą pavalgyt ,ponuliai cia jusu darbas ,o tai kelia tik pašaipa tokiu veikėjų pareiškimas kol pusto mes nevalom nes nera naudos o jeigu pustys savaite ?O jeigu besniegė žiema ko gero skirtų lėšų negrazinat ,taip kad pirmyn ponuliai, trūksta tehnikos?Kastuvus i rankas ofisiniams ir vietoj sporto sales ,nes nemokat vadovaut .O tai kiekvienais metais tas pats per ta pati .Atsiminkit ZMOGUS SUMOKĖJO MOKESCIUS IR JAM NEĮDOMIOS JUSU BĖDOS taip kaip jums neidomu kaip jis tuos mokescius uždirbo

 4. gyventoja parašė:

  Net labai jau nebeįdomi ta tema apie slidžius kelius žiemos metu. Ir niekaip neišsprendžiama kiekvienos, absoliučiai kiekvienos žiemos problema Seimo narys K.Bratkevičius fiksuoja kokiu nesaugiu keliu tenka važinėti laižuviškiams. Vienos bendruomenės pirmininkė situaciją komentuoja taip: ,,Kelininkai vadovaujasi savo taisyklėmis, kurios mums nepalankios“. O kelininkai savo gynybai pasitelkia kelių priežiūros žiemą tvarką. Gyventojams šią problemą geriausiai padeda išspręsti – motulė gamta : žiemos metu laukti pliusinės temperatūros ir ..,. pavasario. Aišku, Seimo narys K.Bartkeviičus galėtų daryti atitinkamus keitimus kelių priežiūros tvarkoje žiemos metu. Bet, kai bus pakeista TVARKA , tada kelininkai skųsis ,kad nėra lėšų ( finansavimo). Ir tai yra pasaka be galo ….

 5. protingasis parašė:

  kelius reikia ne barstyt su druska, o valyti sniega kol nera suvazinietas!
  druska kiek padeda tik kai temperatura nera zema!
  o profesionalus vairuotojai turi moketi vaziuoti slidu keliu!

 6. kaimietis parašė:

  keliai nebarstomi blogai valomi ir kitose seniūnijose idagius kelias labai slidus vežami vaikai i mokykla kai atsitiks nelaimė kas tada galų gale gyventojams taipat yra reikalų is sedos link renavo kelias prižiūrimas o kitur ne ar kita respublika gal kelininkai nemato ar nenori matyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto