Valdžios ir verslo atstovai kalbėjo apie Mažeikių ateitį

Autorės nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių kultūros centre įvyko forumas tema „Mažeikiai – pramonės traukos centras“. Jame dalyvavo Mažeikių rajone veikiančių įmonių ir bendrovių, savivaldos atstovai, lektoriai iš Europos Komisijos atstovybės, Lietuvos banko.

Ekonomikos, politikos, kultūros temomis rašantis žurnalas „IQ“ tokių verslo forumų ciklą inicijuoja visoje Lietuvoje. Mažeikiai tokiai konferencijai šiemet buvo šešta stotelė.
Bendrame žurnalo leidėjų ir Mažeikių verslininkų asociacijos renginyje buvo apžvelgtos Europos Sąjungos biudžeto aktualijos, aptarta Lietuvos regionų ir Mažeikių ekonomikos evoliucija. Apie globalų požiūrį ir greitį susirinkusiesiems pranešimą skaitė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.
Apie tai, kaip rajone sekasi plėtoti verslą, kokie infrastruktūros atnaujinimo projektai yra įgyvendinami, kas daroma siekiant į Mažeikius pritraukti investuotojų, kalbėjo savivaldos, bendrovės „ORLEN Lietuva“, įmonės „Lyra Group“ atstovai.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Valdžios ir verslo atstovai kalbėjo apie Mažeikių ateitį”

 1. Siaip to Rolandas parašė:

  Jo, gal ir atsirastu norinciu kazka keisti, bet tie seni nomenklaturscikai ragais nagais isikande lovio, ant tiek debil..ai, jog nieko kito daugiau nesugeba, kaip sededami valstybes tarnyboje, galimai vogt pinigus per viesuosius pirkimus. Kitu jie netroksta prileist prie lesyklos. Va buvo vienas toks, ant kilimo pas draugeli miegojo, nieko neturejo, bet po 2 kadenciju, pinigu prilaiko, tarytum aukso puoda laimejes. Dabartinis – na irgi nesiskundzia, pinigeliai sukasi… Apie visokius kryzius, rupintojelius ir tt., net nekalbu, ten jau be komentaru. Zodziu LIUNAS.

 2. Rolandas parašė:

  Nieko nedaryti ir visus kritikuoti pats lengviausias užsiėmimas. Jei atsiranda žmonių,norinčių padaryti gerų darbų miestui-pirmyn,nežiūrėkit į niurzeklius.

 3. to zaliajam parašė:

  aha, atsirasinėji, ir tave pilanatis veikia, nebijok, musu daug, mes visus valdziazmogius purvu apkasim, lapai ne viskas, dabar pirmyn laikinti visi

 4. žaliasis to ne į temą parašė:

  o kas jūsų prašė grėbti, vietoj to, kad palikti lapus po medžiais, kurie trešia, maitina mineralais šaknis želdynus augmeniją, sugrėbiat į krūvas ir tada jau užteršiat aplinką, o dar sėdit prie kompo ir dergiat visus aplinkui, gamtosaugininkai jau paruošė įstatymo projektą, kur bus baudžiami tokie nesusipratę „grėbėjai“ ir aplinkos teršėjai,

 5. ne į temą parašė:

  Aūūūūūūū,seniūne!!! Šiandien jau pasnigo,o prieš kelias savaites sugrėbti ETG gyvenvietėje lapai ir sukrauti į maišus toliau ramiai guli.Kai kurie plastikiniai maišai jau suplyšę,lapai toliau pučiant vėjui gainiojami po gyvenvietę.Gal jau laikas seniūnui pajudinti užpakalį ir organizuoti lapų išvežimą? Ar čia vietoje ruošiamas kompostas?

 6. Nusivylusiems parašė:

  Butkevicius, Kirkilas, Paksas, Paulauskas kuria judejimus Lietuvoje, iesko zmoniu Mazeikiuose, eikite, dalyvaukite ir darykite permainas gyvenime, o ne cia skuskites

 7. to nusivylusiems parašė:

  papasakokite savo sėkmės istoriją,pažadu nepavydėti, o pasidžiaugti, pasimokyti ..

 8. Nusivylusiems parašė:

  O kas neleidzia imti patiems ir keisti kazka? Konstitucija laiduoja kiekvienam pilieciui galimybe dalyvauti, jungtis ir demokratiniu budu siekti permainu. Jeigu niekas tokiomis galimybemis nesinaudoja, reiskia visiems gerai ir niekas nesikeis

 9. Siaip parašė:

  Sedi nutuke bebrai desimtmeciais ir cia neprieko partine priklausomybe, esme nususeliskas neveiklumas. Nors kita vertus, kam jiems (pradedant „darbsciuoju“ seimo nariu ir baigiant vietiniu kanceliariniu ziurkenu) pritraukinet investicijas? Ar naudinga kokiam tarybos nariui naujos gamyklos atidrimas Mazeikiuose, jei ten algos bus bent 800europiniu, kai jis savo darbuotojams puse algos maisto produktais ismoka? Ir kas pas ji bedirbs? Ar tam paciam seimuneliui, kuriam ir taip ne kazka, kai Mazeikiuose nauju statybiniu krautuviu prisisteigs, jo visai uzsilenks. O jei neduok tu Dieve koks fabrikas, kas pas ji bedirbs? Su meru tas pats ir tt. Tai va kiek suinteresuotu, jog visokie klasteriai cia nosies nekistu. Todel Mazeikiai ir sedi su.inej.

 10. Vytautas parašė:

  Iš tuščio į kiaurą.Panašiai mažeikiečiai kalba kone dvidešimt metų,o rezultatas-NULIS.

 11. jooo parašė:

  „Sekasi plėtoti verslą“…prajuokinot. Tai suma sumarum- kokia nauda miestui? Kaip verslinikai keis savo „mylimą“ miestą?

 12. kalbėta daug parašė:

  mums labiau rūpi rezultatai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto