Valstybės atkūrimo diena minima visame rajone

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirti renginiai vyksta visame Mažeikių rajone. Šią istorinę datą mini rajono bendruomenės, mokyklos, lopšeliai-darželiai.
Šeštadienį vyks koncertai, šventės, šiandien mokyklose vedamos pilietiškumo pamokos, diskusijos, atidaromos parodos.


Renginiai seniūnijose ir Mažeikiuose

Šerkšnėnų, Tirkšlių, Sedos, Židikų seniūnijų gyventojai ir mažeikiškiai šeštadienį kviečiami į  šventinius koncertus,  Mažeikiuose, Židikuose ir Sedoje bus aukojamos šv. Mišios. 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienai rajone taip pat organizuojami sportiniai renginiai: šaškių ir greitojo čiuožimo varžybos Mažeikiuose, „Oranžinio kamuolio turnyru“ ją pažymės ukriniškiai.
Reivyčių seniūnija ir bendruomenės visus kviečia į tradicinę žiemos šventę Tulnikiuose, o štai viekšniškiai jau antrą kartą organizuoja protų mūšį, šįkart jo tema – Žemaitija.


Renginiai mokyklose ir darželiuose

Visą savaitę Vasario 16-ajai skirti renginiai vyksta ir rajono švietimo įstaigose. Vaikų lopšeliuose-darželiuose organizuoti šventiniai rytmečiai, vyksta vakaronės su tėveliais, piešinių ir fotografijų parodos, pamokėlės ir pokalbiai Lietuvos valstybės atkūrimo tema. 
Mokyklose rengiamos piešinių, rašinių, fotografijų parodos, rašomi laiškai Lietuvai, organizuojamos viktorinos, pilietiškumo pamokos ir diskusijos Lietuvos valstybės atkūrimo dienos tema, smiginio varžybos, karaokė vakarai, koncertai.


Kviečiame informuoti

„Santarvė“ apsilankys svarbiausiuose šios šventinės dienos renginiuose, tačiau kviečiame ir dalyvius, organizatorius pasiskelbti ir parodyti, ką įdomaus jie sugalvojo paminėdami mūsų Valstybės atkūrimo 95-metį, kaip jį šventė.
Laukiame Jūsų laiškų ir nuotraukų el. paštu info@santarve.lt
Išsamus rajone vykstančių renginių planas – svetainėje www.mazeikiai.lt

Ieva Dovainė

3 Atsakymai į “Valstybės atkūrimo diena minima visame rajone”

  1. Vasarė parašė:

    igni, nemaisyk,ir taip negerai su proteliu………

  2. Sventas dalykas parašė:

    si svente is kartos i karta liks amzina vertybe kiekvienam doram lietuviui. Ir nereikia cia nuvertinti ar saipytis. Manau ir mirsiu budama patriote. Su brangia svente, mielieji mazeikieciai!

  3. Ignis parašė:

    galvoju maišyti dektinę su gazuotu vandeniu ir taip pigiau atšvestį vasario 16-tą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto