Valstybės tarnautojai – tarnybinė nuobauda

Rima Podelienė nesutinka su jai skirta nuobauda ir žada ją skųsti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Turto valdymo skyriaus vedėjai Rimai Podelienei skyrė pastabą. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į komisijos išvadas, kuriose konstatuota, jog valstybės tarnautoja pažeidė kai kurias Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. Beje, prieš tai dirbusi kita komisija jokių pažeidimų neįžvelgė.
Valstybės tarnautoja nesutinka su jai skirta nuobauda ir žada ją skųsti. 

Priminsime, kad Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja bei tuo metu UAB „Tavo pastogė“ valdyboje dirbusi R. Podelienė buvo kaltinama tuo, kad, balsuodama už šios bendrovės direktoriaus ir pavaduotojo atlyginimų padidinimą, patalpų pirkimą ir kitus klausimus, galimai supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Valstybės tarnautojai – tarnybinė nuobauda”

  1. Renata parašė:

    Valstybės tarnyboje sėdintis parazitas, mes ja lauk, kuo greičiau, tuo mažiau žmonėms darys žalos..

  2. Neįtiko parašė:

    Matomai, neįtiko Klanui, nes turėjo savo nuomonę ir net pačiai Kontrolierei nepertarė Ir užsitraukė rūstybę. Teko girdėti, kad kontrolės išvadose minimi kiti valdininkai, kurie iš viso nedeklaravo viešų ir privačių interesų kurie yra realųs, betgi tarnybinis patikrinimas tik Podelienei, kuri vienintelė buvo uždeklaravusi o kitiems net nu-nu-nu neparodyta! Betgi anie paklusnūs… Net neabejoju, kad teismas panaikins nuobaudą.

  3. Beta parašė:

    Kodėl UAB” Tavo pastogė ” visiems užkliūva ir pažeidimų visi ieško, o kas balsavo už autobusų parko vadovų atlyginimus, niekas niekas nepasidomi, nes autobusų parko direktorius kasdien pas administratorių sėdi, ekonomikos sk. vedėjo marčia dirba autobusų parke, nors neaišku kaip ji gali suspėti savo verslą vystyti savo ofise rengti įvairius renginius ir dar autobusų parke dirbti pilnu darbo krūviu ir valdišką mašiną naudoti savo verslo tikslais, nes mašina dažnai stovi prie Algirdo g-vė Nr.1.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*