Vamzdyno nuomą „Sauridai“ aiškinsis prokurorai?

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Seimo Antikorupcijos komisija generalinio prokuroro prašo išnagrinėti Mažeikių vartotojų asociacijos prašymą dėl viešojo intereso gynimo. Asociacija įžvelgia, kad tokius interesus galimai pažeidžia Mažeikių rajono savivaldybės su UAB „Saurida“ sudaryta vamzdynų nuomos sutartis.
Į Seimo Antikorupcijos komisiją asociacija kreipėsi praėjusių metų lapkričio mėnesį. Mažeikiškiai prašė pažabojant ciniškus sutartinius santykius kreiptis į Generalinę prokuratūrą, kad būtų išsiaiškinta, ar nepažeistas viešasis interesas ir ar teisėti Savivaldybės veiksmai – už mažareikšmę kainą nuomoti turtą milijonines pajamas gaunančiai įmonei.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “Vamzdyno nuomą „Sauridai“ aiškinsis prokurorai?”

 1. Tadui parašė:

  Iškur ponasTadai ištraukei,kad saurida prekiauja gamtinėmis dujomis.Jų dujos yra naftos suskystintos,Tai yra visai kitas produktas.

 2. T parašė:

  Kas blaivia galva negalvojat ir negerbiat visai saves,remkit ta izulia,ciniska ir ‘visagale’ saurida.Gyvenime taip jau suredyta,ypac tokio laukinio kapitalizmo santvarkoj,kad kuo daugiau ivairus monopolininkai,lobistai ir pan. ….istai isigaleja,tai tuom labiau pradeda engti jiems paklusnius vergus ir jauciasi visagaliais.Pamastykit,zmones mielieji.

 3. Tadas parašė:

  Mokėti reikia sekančiai: nuo 2013 m. gruodžio 2 d. 10,74lt, nepriklausomai nuo suvartotų gamtinių dujų ir 5,78lt/m3 už suvartotą gamtinių dujų kiekį. Nuo 2014 m. gruodžio 2 d .- 10,41lt mokama kiekvieną mėnesį, nepriklausomai nuo suvartotų gamtinių dujų ir 5,61 lt/m3 už suvartotą gamtinių dujų kiekį. Kiek ir nuo kada reikia mokėti „Sauridai“ už suskystintas dujas, reikia žiūrėti pagal priimtų įvairių sprendimų datas arba nemokėti ir laukti, kol „Saurida“ kreipsis į teismą dėl skolos išieškojimo. Taip pat galima prašyti, kad “ Saurida“ pateiktų skaičiavimus, kodėl jie reikalauja mokėti būtent tokią pinigų sumą, kuri yra nurodyta Jums mokėti „Sauridai“ už gamtines dujas. Jei yra įsiskolinimai, tai už kokį laikotarpį ir už ką tokią sumą įsiskolinote. Jums pagelbėti galbūt galėtų Mažeikių vartotojų asociacija (rinkimai artėja- naudokitės proga, kol dar esate asociacijos steigėjams reikalingi, kadangi iš šito jie darosi sau reklamą, nes Jūs, ko gero, esate vienintelis jų „koziris“ einant į merus ir tarybos narius su konservatorių sąrašu), jei tik už tai ji neprašo pinigų (buvo kalbų, kad prašo įstojimo mokestį ar dar už kažką sumokėti, jei nori , kad ji tik iš „altruizmo“ vargšui prašančiajam padėtų), bet jei prašo už pagalbą pinigų, gal geriau paskaičiuoti, ar nebus pigiau patiems viską susižinoti.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Buvo teismo sprendimas,kaltininkas nustatytas,saurida bylą pralaimėjo.

 5. E.V. parašė:

  Gal ne visai į temą, tačiau tai vistiek liečia „Sauridą“. Prieš porą metų gyventojai privalėjo mokėti „Sauridos“ įvestą abonentinį mokestį, kuris sudarė 18 litų. Absoliuti dauguma šį mokestį, nors ir pykdami, tačiau mokėjo. Dalis jį mokėti atsisakė. Vėliau tas mokestis buvo sumažintas ir pripažintas neteisėtu. Įdomu žinoti, kas buvo teisus – mokantis ar nemokantis. Jei mokantis, – grąžinkit permokas, jei nemokantis – priverskit susimokėti. Dabar išeina, kad absoliuti dauguma mažeikiečių atsidūrė kvailio vietoje.

 6. to parašė:

  Esi durmasina ,apie tokius tik ant sudo rasyti

 7. kaipvisada parašė:

  ,,pasiaiškins, pasiaiškins,,tuo ir baigsis….

 8. to zemaitis parašė:

  Kažką bandėt parašyti,bet dėl išsilavinimo stokos nepavyko. Ką norėjot pasakyti? Parašykit taip, kaip mokė mokykloje. Iš didžiosios raidės, be klaidų, skyrybos ženklais. Norėjot pasirodyti protingu, o išėjo kaip visada.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Tuo pačiu reikėjo pridėti , kad prokuratūra pasidomėtų , kodėl turtingiausios valstybės vietininkams Mažeikuose , buvo veltui duota naudotis nekilnojamu valstybės turtu .

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Įmonė gauna milijonines pajamas , bet kadangi ji yra socialiai orentuota ,jos pelnas per metus siekia tik apie n litų .Blogai , kad skundikas turi tik Šalčiutės smegenis , bet ne jos gražią išvaizdą , t.y. neskiria pelno nuo pajamų. Didinti vamzdynų nuomos kainą nėra galimybių , nes įmonė gauna mažą pelną.Tai ne kokių senų partinių šulų (arba jų atžalų ) valdoma bendrovė . Joje dirba daug jaunų energingų , perspektyvių žmonių , kuriems įmonės savininkas gali drąsiai patikėti savo įmonės valdymą , kol jis ieško kitose šalyse verslo vystymo galimybių .

 11. zinot parašė:

  Seniai laikas ta veikeja i dienos sviesa isvesti, o kartu ir tuos, kam is sio sanderio i kisene gerai nubyrejo!

 12. zemaitis parašė:

  prokurorai ,turetu ,ivardyti kas dalivauja ranco gajoj bet to nebus ,lietuvoje ,istatimu nera

 13. kiek parašė:

  pamenu Saurida neiseina is teismu:) Jei tik apie ja raso,visada kazkoks konfliktas arba bankrotas:) Turbut tai yra nauja siuolaikine vadyba,kurios kiti nesupranta ir Sauridai tenka ta kancia:))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto