Vandalai nulaužė medelius Juodpelkio parke

Juodpelkio parkas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Vieni grožį kuria, kiti jį niokoja. Ketvirtadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neseniai išgražėjusiame Juodpelkio parke sugadinto turto.

Sausio penktąją mažeikiškių pamėgtame atnaujintame laisvalaikio parke šalia miesto centrinio stadiono pastebėta, kad nežinomi vandalai nulaužė šešis medelius.
Darbus vykdanti bendrovė „VVARFF“ apskaičiavo, kad niokotojai padarė jiems daugiau kaip 260 eurų žalą.
Tai jau ne pirmas atvejis, kai vis dar gražinamame parke siaučia vandalai – čia buvo sulaužyti keli ką tik įrengti suoliukai.
Pasak kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų, juos nudžiugino gyventojų iniciatyva ir nenoras taikstytis su vandalais – mažeikiškiams padedant buvo nustatyti suoliukus sulaužę asmenys.
Suoliukus niokojo nepilnamečiai, jų tėvams teks atlyginti vaikų padarytus nuostolius.

19 Atsakymų į “Vandalai nulaužė medelius Juodpelkio parke”

 1. dn parašė:

  Reikia kamera istatyti kad priziureti tvarka tuo paciu pades ir saugumui!

 2. zinovs parašė:

  ziema tik pora suoleliu ir pora medeliu, palaukit kas vasara ten bus …

 3. apas parašė:

  O mums vaikams po karo užteko geležinkelio pylimo palei Pramonės gatvę.Kai būdavo geras oras,tai vaikų su rogutėmis ir slidėmis prisirinkdavo būriais.

 4. aha parašė:

  Valdziai pro to mazai, paziurekit i Senamiescio parka. Kameros ir siukliadezes sustatytos prie muzikos mokyklos, o visi atvaziuoja Mindaugo gatven ir dergiasi. O tribuna baisiau nei baisu…

 5. EIKIT I PAVENCIUS parašė:

  Pamenu vaikyste ir paauglyste, pavenciu sleniuose su draugais praleisdavom bevei visa laika, ziema su rogem ar slidem, vasara maudytis, dviraciais ar kamuoliu. Kam ten kalnu Mazeikiuose neuztenka, eikit I pavencius, o gal pamirsote kad tokius turite? Ir ne kazi ko ten reikia, o jusu, zmoniu. O zmoniu ten budavo visa laika. Man kyla retorinis klausimas, kas atsitiko?

 6. Darbas gydo parašė:

  Manau kad, tiems kurie lauzo suoliukus bei medzius ar kitaip gadina visuomenini turta, lauziusiems ar ju globejams, reiketu skirti viesuju darbu, galetu tada globejai savo vaikus kuriems rankos niezti atsivesti ir suoliukus suremontuoti bei medelius atsodinti. Gal net storesnius :-)
  P.S. Savo darba vertina visi, gaila kad svetima vertinti dar reikia ismokti. ;-)

 7. Nesvarbu parašė:

  Kur dūkti, jei nėra tos žiemos?
  Ar kalnai reikalingi tik dėl tam tikru žmonių užmojų?
  Kažkas leptelėjo ir visi pradėjo apie tuos kalnus svaigti.
  Džiaukitės, kad išvis kažkas daroma jūsų labui, o ne kritika užsiiminėkite. O tai kritikuoti ir aš moku.

 8. Mažeikiuose reikia kalniukų parašė:

  Tokią išvadą padariau apžvelgdamas visą info. Iš tirkųjų. Vaikams nebėra nuo ko čiuožinėti! Reikėtų tokius (gal truputį aukštesnius, kai ties Sodų vidurine mokykla) supilti visuose Mažeikiuose, senamiestyje kur nors taip pat. Tie kalniukai – tiesiog būtini vaikams. Vis yra proga į lauką išeiti, padūkti, išsikrauti.

 9. nesvarbu? parašė:

  Ali Baba nepriklauso niekam

 10. B.L.L. parašė:

  Tik vaizdo kameros padės susidoroti su niekadėjais. Pavyzdys – Telšiai ir nuostabus parkas prie ežero ;)

 11. Nesvarbu parašė:

  Ar Jus Ali Baba nebusit kartais iš tos Mažeikių firmos? :)

 12. Ali Baba parašė:

  girdėjau, kad WARFF turėjo pasodinti storesnio diametro medelius, todėl jo projektas ir laimėjo konkursą prieš Mažeikių firmą. Skūpas moka du kartus. Bet laužyti vistiek nevalia.

 13. Vytautas parašė:

  Nesuprantu Mažeikių valdžios logikos – suinvestuoti šitokias lėšas, o vaizdo kameroms įrengti pinigų pritrūko. Reikia suprasti vieną dalyką, kad mūsų lietuvaičių mentalitetas toli gražu ne vakarų Europos, tad kameros reikalingos kuo skubiau. Jeigu iki pavasario jos nebus įrengtos, tai investicijos į parką bus paleistos vėjais. Mere paspręskite šią problemą kuo skubiau.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Vieną kartą sudraudziau kokių 11-12 metų vaikinukus, tai mane vos ne 50-etę pavarė eit…. Tai dabar pasimokiau ir pradėjau filmuoti arba fotografuoti is telefono.Veikia !!! O jei dar i fsb įdėsiu ???

 15. Petras parašė:

  Tie vandalai jusu paciu atzalos daugiau niekas o ypac jeigu surastu dar pasirodytu kokiu versialku ar kokio zinomo tarnautojo liekanos nes jie daugiausiai jauciasi nebaudziami

 16. Bucikas to :( parašė:

  Pilnai pritariu, kazkokia nesamone, sutvarke aplinka, kaip baisu. Ir manes neatsikause. Va kaip fainai anksciau buvo…Ir dar labai blogai, jog kelius isasfaltavo, nes va anksciau kai budavo brukis ir visi su vezimais vaziuodavo, nors ausiai malonus garsas kildavo. O kur dabar visi vezimai? Ir isvis, ta civilizacija smerktinas dalykas, nes anksciau viskas geriau buvo, nieks baisiu suoliuku nestate, bereikalingu medeliu nesodino…

 17. Hansas parašė:

  Skuode keletą metų atgal kaltasis privalėjo atsodinti ir laistyti liepas kurias buvo nulaužęs.Pirmą ir manau labai efektyvų metodą pritaikė teismas.

 18. :( parašė:

  Suprantu, kad medelių laužymas-nusikaltimas, bet kas sugalvojo tų medelių prisodinti prie kalnų, papėdėse? Tai nesuvokiama. Mažeikiuose buvo dideli kalnai, žiema pilni krykštaujančių vaikų, bečiuožinėjančių nuo kalnų. Pažiūrėkite, šiais metais, kiek ant jų yra besismaginančių vaikų. Mažos sniego gausos nekaltinkite. Kai tik iškrito sniegas puolėme su šeima, nors trumpam ant kalnų rogutėmis pačiuožinėti. Ir teko labai nusivilti, kalno papėdėje arba suoleliai, arba medeliai. Pamenu metus, kai kalnai atrodė, kaip skruzdelynas. Kur dabar tuos mažius pavėžinti? Tik Tirkšlių pušyne. Mieli medelių sodintojai, ar bandėte saugiau nusileisti rogutėmis nuo kalnų? Pamėginkite. Dabar šie kalnai liko nenaudojami, tik dėl grožio. Viena vieta tvarkoma, o apie kitą negalvojama. Liūdna :(

 19. Lietuvis parašė:

  Reikėtų pataisyti klaidą straipsnio antraštėje.
  Greičiausiai ir dabar nepilnamečiai – bukapročiai. Per geras gyvenimas – dirbt nereikia, mokytis nenori, todėl ir vaikšto kaip su kopūstais vietoj galvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto