Vandalai nuniokojo ką tik renovuotą senamiesčio parką

Vytauto MALŪKO nuotrauka

Policijoje registruoti savaitgalio įvykiai parodė, kad tai, kas yra mieste sutvarkoma, neilgai išbūna nenuniokota. Vos prieš porą savaičių pabaigtas tvarkyti Senamiesčio parkas jau yra nusiaubtas.

Nuniokojo parką

Sekmadienį ryte buvo pastebėta, kad  Mažeikų miesto Senamiesčio parke yra sugadinti neseniai pastatyti įrenginiai, skirti gyventojų laisvalaikiui. Bene daugiausia kliuvo vaikų žaidimų aikštelei.
Vandalai ne tik sugadino vaikiškas sūpynes, bet ir sudegino sūpynių atramą, supjaustė tinklą bei nupjovė sūpynių virvę.

Nulaužė veidrodėlius

Dar vienas svetimas turtas buvo apgadintas naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Policijai pranešta, kad Draugystės gatvės 30-ojo namo kieme nenustatytas vyriškis nulaužė keturių automobilių išorinius galinio vaizdo veidrodėlius. Buvo apgadintos transporto priemonės: „Audi A-4“, „Renault Megane“, „Chrysler Voyager“ bei „Renault Megane“.
Šiuo metu padaryta žala tikslinama.

5 Atsakymai į “Vandalai nuniokojo ką tik renovuotą senamiesčio parką”

 1. čia parašė:

  tik „gero“ policijos darbo rezultatas. Jei ir toliau taip, greit ir policijos pastatą po plytą išnešios…Reiktų info kiek yra patrulių ir kiek viršininkų.

 2. Ona parašė:

  nieko nuostabaus jusu paciu atzalos patraukusios zoles siauteja o ka aplinkiniai gyventojai nemate galejo paskambint nejaugi taip sunku ?

 3. kaimyns parašė:

  ar ne laikas pareigunams vakare pesciomis pasivaiksciot ?

 4. as parašė:

  Ot piemenys.. Slykstu, matyt namie irgi siukslyne gyvena

 5. Erikas parašė:

  Kur kameros? Sodų parkelyje, kai fontantą sulaužė, greitai surado, o prie telekomo sankryžoje, padangas supjaustė mašinom, irgi greit surado, nes ant namų yra kameros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto