Vandalai trečiąkart kėsinasi į tuos pačius kapus

Dėl kapo ar kitos viešosios pagarbos vietos išniekinimo pradėtas jau trečiasis ikiteisminis tyrimas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Užlieknė ima garsėti ne tik kaip gyvenvietė, kenčianti nuo padegėjo rankos. Kažkas nuolat kėsinasi  į vienos moters prižiūrimus kapus.

Du kapai, kuriais rūpinasi garbaus amžiaus mažeikiškė, kartkartėmis nusiaubiami – apliejami dažais. Šiemet moteris jau tris kartus kreipėsi į policiją dėl artimųjų kapaviečių nuniokojimo.
Pirmasis 69-erių metų Viekšnių gatvės gyventojos pranešimas apie nuniokotus paminklinius akmenis pasiekė šių metų kovo keturioliktąją – trys paminklai tada buvo uždažyti rudos spalvos dažais. Antrą kartą paminklus vandalai nusiaubė spalio devynioliktąją – jie buvo subjauroti juodai.
Naujausią pranešimą policija gavo antradienį – Užlieknės kapuose esantys paminklai vėl buvo aplieti dažais.
Pastarąjį kartą kapinėse mažeikiškė buvo šeštadienį, tada jie dar buvo švarūs.
Kaip informavo rajono Policijos komisariatas, dėl kapo ar kitos viešosios pagarbos vietos išniekinimo pradėtas jau trečiasis ikiteisminis tyrimas, už tai gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki metų.
Nukentėjusiajai nieko paguodžiamo pareigūnai pasakyti kol kas negali, įtariamųjų šiuo nusikaltimu nenustatyta.

3 Atsakymai į “Vandalai trečiąkart kėsinasi į tuos pačius kapus”

  1. kazkas tai yra parašė:

    Ar tie mirusieji buvo labai blogi, ar gyvieji yra? Juk siaip sau niekas nieko blogo nedaro. Jei tai darytu kokie piemenys, tai gal ir kitus kapus niekintu, o ne tuos vienus

  2. o gal ten gulintieji parašė:

    yra kazkam pridare ko nors baisaus? Nors tas ir nesuteikia teises niekinti kapa, bet gal taip yra. Negi kelinta karta niekintu niekuo detu zmoniu kapa?

  3. apsizvalgykit aplink,tiesa slypi kazkur salia parašė:

    Na ne is sio nei is to niekas juk nesiaubia to pacio paminklo trecia karta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto