Vartininko tikslas – pasaulio čempionatas

Gintaras Repšas, kaip ir kiekvienas vartininkas, rungtynėms rengiasi atlikdamas tempimo pratimus.  Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiui salės futbolo vartininkui Gintarui Repšui praėjęs sezonas susiklostė sėkmingai: Kauno „Vyčio“ sudėtyje jis tapo šalies čempionu ir taurės laimėtoju, debiutavo Europos čempionų lygoje, pirmą kartą atstovavo Lietuvos salės futbolo rinktinei.

Mažeikiškis vartų sargas prisipažįsta, kad salės futbolo sezonas nebuvo sunkus: dar pernai tapę čempionais, Kauno „Vytis“ žinojo, kad žais Europos čempionų turnyre, todėl pasiruošimas buvo pradėtas labai anksti, iš pradžių dalyvauta atrankinėse varžybose, iš jų pirmą kartą patekta į elitinį turnyro etapą, tad aukščiausios Lietuvos lygos startui žaidėjai buvo puikiai pasiruošę ir „susišlavė“ visus titulus.
„Lyginant su Europos klubais, mes atsiliekame tik vienu dalyku – trūksta susižaidimo. Mūsų šalyje nėra nuolatinės lygos, kur klubai žaistų visus metus, dabar po sezono visi išsiskirsto, žaidžia ant žaliosios vejos. O užsienyje salės futbolininkai treniruojasi visus metus, vienas kitą gerai pažįsta ir supranta“, – sakė 24-erių metų vartininkas.
Net rungtynėse su stipriausia planetos ekipa – Madrido „Inter“, kuriai pralaimėta 2:4, pasak Gintaro, kauniečiai neatrodė silpni – pirmieji pelnė įvartį, tačiau viskas baigėsi tuo, kad ispanai liko ramūs, matėsi, kad jie yra susižaidę, ir savo darbą aikštelėje atliko visu šimtu procentų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto