Varžybose Telšiuose – mažeikiškių bėgikų pasiekimai

„Penkių kalnų“ bėgikai – po pasirodymo tradiciniame bėgime Masčio ežero pakrantėmis. Nuotrauka iš klubo archyvo

Praėjusį savaitgalį mažeikiškiai klubo „Penki kalnai“ bėgikai nesiilsėjo: grupė jų vyko į Telšius, kur vietos orientacininkų klubas surengė tradicinį, jau daug metų bėgikus iš visos Lietuvos suburiantį asmeninį ir estafetinį bėgimą Masčio ežero pakrantėmis.

Tai buvo jau ne pirmas mažeikiškių startas renginyje „Judėkime kartu 2021“ – pernai prizų neiškovota, geriau pasirodyta 2019 metais, kai pelnyti apdovanojimai tiek asmeninėje, tiek estafetinėje įskaitoje.
Šių metų startai vėl buvo sėkmingi – pirmąsias vietas penkių kilometrų distancijose iškovojo mūsų klubo atstovai Tomas Klusas ir Milda Zubavičienė, perpus trumpesnėje distancijoje, savo amžiaus grupėje, antrąsias vietas užėmė Melita Mitkevičiūtė ir Aldona Andriuškienė.
O „Penkių kalnų“ ekipa, kurią sudarė T. Klusas, M. Zubavičienė, Sandra Mitkevičienė, Saulius Prielgauskas ir Ramūnas Daubaris, sėkmingai pasirodė estafečių varžybose: tarp vienuolikos ekipų jie buvo treti.
„Visa bėgimo trasa, kurios ilgis buvo pustrečio kilometro, tęsėsi ežero pakrante, taip pat reikėjo užbėgti į kalną. Estafetės rungtyje kiekvienam iš penkių dalyvių teko skirtingos distancijos, iš viso reikėjo įveikti vieną ratą. Į priekį praleidome tik dvi vietos klubo komandas, kurios tikrai buvo surinkusios stiprius bėgikus“, – pasakojo Mažeikių bėgimo klubo vadovė M. Zubavičienė.
Dar vieną laimėjimą „Penkių kalnų“ atstovas pasiekė praėjusį sekmadienį – Palangoje vykusio festivalio „Sportas visiems“ dešimties kilometrų distancijoje tarp vyresnių nei 40-ies metų bėgikų S. Prielgauskas iškovojo antrąją vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto