Varžybų Plungėje rezultatai – lygiosios ir pelnytas taškas

Iš antrųjų šio sezono Lietuvos pirmos lygos futbolo rungtynių Plungėje „FK Atmosfera“ grįžo ne tuščiomis – pasiekus lygiąsias, pelnytas taškas.
Rungtynės su vietos „Babrungu“, kurias sirgaliai stebėjo stovėdami prie tvoros (dėl karantino žiūrovai į stadioną neįleidžiami), mažeikiškiams prasidėjo nesėkmingai – septintą pirmo kėlinio minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį.
Ir toliau jie kūrė progą po progos, tačiau toliau įvarčiai krito į jų vartus – po Pijaus Miežio baudos smūgio plungiškių vartininkas neišlaikė kamuolio rankose ir pastarasis įskriejo į jo ginamus vartus, kitos mažeikiškių greitos kontratakos metu Karen Khatujev iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir pelnė antrą įvartį.
Po pertraukos dažniau atakavo plungiškiai, kurie 58-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino. Tolesnės abiejų komandų pastangos pakeisti rezultatą buvo bevaisės, tad užfiksuotos lygiosios 2:2.

One Reply to “Varžybų Plungėje rezultatai – lygiosios ir pelnytas taškas”