Vasara verčia pasitempti ir valdininkus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Po dviejų savaičių prasidėsiantis vasaros sezonas  patikrins, ar valdininkai viską padarė dėl mūsų tinkamo poilsio.

Šią savaitę planuojama sudaryti darbo grupę, kuri apžiūrėjus ir patikrins Laisvės gatvės ir šalia esančių skverų sutvarkymo darbus.
Tačiau jau dabar aišku, kad šiemet, kaip ir pernai, į daugelį maudyklų brisime nežinodami, koks jų vanduo.
 

Kreipėsi viena seniūnija

Vasaros pradžia neįsivaizduojama be poilsio prie vandens telkinių. Įprastai prieš prasidedant maudynėms būdavo atliekami paplūdimių vandens tyrimai. Savivaldybė vykdė maudyklų ir žmonių pamėgtų maudymosi vietų stebėsenos programą. Pagal ją, net ketverius metus rajono vandens telkiniai buvo tiriami šešiolikoje vietų. 
Tačiau jau antri metai vanduo bus tiriamas ne visur. Pernai programai pasibaigus, nutarta jos nebetęsti.
„Per tuos metus, kol buvo vykdoma programa, nė viename tirtame vandens telkinyje užterštumas neviršijo leistinų normų. Be to, per tą laiką neatsirado naujų galimos taršos šaltinių. Todėl   Savivaldybė savo iniciatyva nebetiria vandens telkinių žmonių pamėgtose maudymosi vietose. Tai bus daroma tik tuo atveju, jei tokių tyrimų paprašys seniūnijos“, – „Santarvei“ paaiškino Savivaldybės gydytoja Irena Vaicekavičienė.
Iki maudymosi sezono pradžios likus dviem savaitėms į Savivaldybę su paraiška dėl tyrimų buvo kreipusis tik Mažeikių miesto seniūnija.


Bus atnaujinta poilsiavietė 

Mažeikių miesto seniūnas Šarūnas Armonas „Santarvei“ sakė, kad šiais metais bus ne tik tiriami vandens telkiniai, bet ir atnaujinta Pavenčių gatvėje esanti poilsiavietė. 
„Jau dabar Ventos pakrantėje iškirsti nereikalingi krūmai ir nugenėtos šakos. Artimiausiu metu į poilsiavietę turi atvežti smėlio. Taip pat bus sutvarkyti senieji bei pastatyti nauji aktyvaus sporto įrenginiai vaikams ir suaugusiesiems. O atlikus vandens tyrimą, bus aišku, kur galima maudytis, o kur ne“, – kalbėjo miesto seniūnas.
Pernai buvo tirti tik Laižuvos seniūnijai priklausantys vandens telkiniai. Tuomet buvo gautas atsakymas, kad šie telkiniai maudymuisi tinkami.
„Pernai darėm vandens telkinių tyrimą, šiais metais dar nesame apsisprendę, jei bus skirtas finansavimas, gal ir pasidarysim tuos tyrimus“, – sakė Laižuvos seniūnas Algimantas Auškalnis.
Kaip miestas ir seniūnijos ruošiasi vasaros sezonui, skaitykite „Santarvės“ antradienio numeryje.

6 Atsakymai į “Vasara verčia pasitempti ir valdininkus”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  „patikrins, ar valdininkai viską padarė dėl mūsų tinkamo poilsio.“

  Aišku, kad ne viska. kas per klausimas?
  Kur šašlykinės ir malkos sukrautos? vel teks patiem medelius ir vaikų karstykles kapoti.
  Kur dėžės su ledu bambaliams pasidėti?
  Kur nemokami festivaliai ir Lokio alus?
  Čia Sribaliute gerai pavarė, laikas tuos savivaldybių klerkus valdžiažmogius priversti tinkamai organizuoti mūsų poilsį. Kai darbo nėra, tai yra laisvo laiko nuo viešųjų darbų ir ta laika reikia turiningai isnaudoti. Tegul tie erkes siurbiantys musu mokesciu moketoju pinigus suorganizuoja musu poilsi tinkamai, o tai neišrinksim.

 2. loreta parašė:

  GERBIAMIEJI PONAI, KADA SUTVARKYSITE BUVUSI ETG KVARTALA. MIELIEJI ZURNALISTAI, MIELOJI DAIVA SIDEIKIENE, APSILANKYKITE MUSU KVARTALE IR PAZIUREKITE, AR CIA YRA ,NORS VIENAS GELYNAS. PATYS GYVENTOJAI PO NAMU LANGAIS PASIDARE DARZELIUS, O MAZEIKIU PONAI DEMESIO NEKREIPIA, . TIK RIOKSO BUVUSIOS GAMYKLOS PASTATU GRIUVESIAI IR LAUKIA NELAIMES. JUG CIA MAZEIKIU MIESTAS TAIPAT. CIA TAIPAT GYVENA ZMONES.

 3. ginte parašė:

  Už kurios vietos jie pasitempė?

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Tie vazonai yra ateities šikpuodžiai ir skirti tik labai didelėm subinėm Kai mutuos mūsų žemutinė kūno dalis, galėsime jomis naudotis, o kol kas šiais kūriniais tegul džiaugiasi tie, kurie „plauna“ Europos milijonus. Kadangi jų „protingos“ galvos jau mutavo, tai retkarčiais galės tuose unitazuose paskalauti nusidėvėjusius viršugalvius

 5. Ponia parašė:

  Daiva, negi nesuprantate meno-sendinti vazonai „kietai“ atrodo. Matyt, kad valdininkai yra meniški žmonės :)Ištrupėjusios perėjos irgi gražu :)

 6. Daiva Šideikienė parašė:

  Taip greitai spalvą prarado gėlyčių ,,kubila“ ir ne kaip atrodo tame milijoniniame projekte, labai prastai atrodo ir kai kurios pėsčiųjų perėjos naujai rekonstruotoje Laisvės gatvėje. Valdininkai nusprendė dar milljoną skiri Laisvės gatvės papildomiems darbams atlikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto