Vėjas be elektros paliko dalį senamiesčio

Kaimuose stambių gedimų neužfiksuota. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą pučiant stipriam vėjui nemažai darbo turėjo bendrovės „Lesto“ Mažeikių skyriaus avarinė tarnyba: dalis miesto ir kaimų gyventojų buvo likę be elektros. Gedimai pagal galimybes buvo šalinami tą patį vakarą, likę tvarkomi šiandien.

Bendrovės „Lesto“ Mažeikių tinklo eksploatacinės grupės vadovas Arvydas Šemeta informavo, kad didžiausias gedimas ketvirtadienį vakare, apie 19 valandą, užfiksuotas Mažeikių senamiestyje: dėl sustreikavusio aukštos įtampos kabelinio tinklo daugiau nei valandą dalis senamiesčio paskendo tamsoje.
Kaimuose stambių gedimų nebuvo, užfiksuoti tik pavieniai: kai kur nutrūko įvadai, nuo stulpo krisdamas gandralizdis nutraukė laidus.
„Šiandien beveik viskas atstatyta, iš po nakties vienur kitur likę mažų trūkumų. Dirba visos brigados, orai palankūs, tad susitvarkysime“, – penktadienio rytą patikino A. Šemeta.

One Reply to “Vėjas be elektros paliko dalį senamiesčio”

  1. Kol parašė:

    Lietuvoje pedagogai dar tik ruošiasi , tai Žemaitijoje jau net kabelinis tinklas streikuoja. Matyt nežino, kad streikas energetikos įmonėje draudžiamas įstatymu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto