Vėl leidžiama lydekų žvejyba

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mėnesį vykusios akcijos „Lydeka 2017“ metu mūsų rajone grubių žvejybos taisyklių pažeidimų neužfiksuota, tik septintą dešimtį pradėjęs rajono gyventojas privalės atsakyti dėl neteisėtai laikytų tinklų.

Kratos metu rado tinklus

Nuo penktadienio visoje šalyje leidžiama lydekų žvejyba, taip pat ir žūklės būdas, kai masalui naudojama gyva žuvelė. Nutraukus šį draudimą, baigėsi ir aplinkosauginė akcija „Lydeka 2017“, kuri vyko visą mėnesį (nuo kovo 20 dienos).
Aplinkosaugininkai, padedami neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių, policijos pareigūnų bei saugomų teritorijų direkcijų specialistų, vykdydami šią akciją, rengė reidus ir tikrino vandens telkinius.
Kaip informavo Šiaulių regiono aplinkos apsaugos agentūros vyriausiasis specialistas Artūras Konderauskas, Šiaulių regione grubių mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimų nustatyta gerokai mažiau.
Vieną protokolą už neteisėtą tinklų laikymą mūsų rajono gyventojui surašė Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai. 63-ejų metų mažeikiškio namuose laikomus penkis tinklus policijos pareigūnai rado atlikdami kratą. Apie tai buvo informuoti aplinkosaugininkai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto