Velykiniame turnyre jaunieji futbolininkai liko antri

Paskutinis šį sezoną salės futbolo turnyras mažeikiškiams buvo sėkmingas – iškovota antroji vieta. Nuotrauka iš klubo archyvo

Telšiuose trečiadienį vyko velykinis trylikamečių futbolininkų salės futbolo turnyras, kur tarp septynių komandų grūmėsi ir trenerio Antano Bulošo treniruojama „FK Atmosfera“. Jaunieji mažeikiškiai varžėsi su vietos, Kretingos, Tauragės, Saldaus ir dviem Plungės ekipomis. Turnyre buvo žaidžiama penki prieš penkis vienas kėlinukas po dvidešimt penkias minutes.

Mažeikiškiai turnyre rezultatu 0:2 pralaimėjo tik Tauragės „Taurui“, kitas ekipas įveikė ir dar turėjo galimybių iškovoti nugalėtojų taurę. Tačiau lemiamas rungtynes su telšiškiais, kurias privalėjo laimėti, mūsų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 ir iškovojo antrąją vietą.
Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Gedas Klemenis, geriausio turnyro vartininko prizas įteiktas mažeikiškiui Liutaurui Juškai.
„Visi vaikai veržiasi į lauką, nori išbėgti ir parodyti savo žaidimą ant žolės, deja, niekaip neateina šiluma. Tai buvo paskutinis salės futbolo turnyras šį sezoną ir džiugu, kad paskutinis jo akordas –iškovota antrosios vietos taurė“, – po turnyro kalbėjo mažeikiškių treneris.