„Ventos“ progimnazija patirtimi dalijasi su telšiškiais

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių „Ventos“ progimnazija sulaukė svečių iš kaimyninių Telšių: čia lankėsi šio rajono mokymo įstaigų vadovai. Jų vizito tikslas – pasisemti šios ugdymo įstaigos darbo gerosios patirties ir susipažinti su jos darbo metodais.

Su Telšių rajono ugdymo įstaigų direktoriais į „Ventos“ progimnaziją atvyko Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresnioji specialistė Regina Pocienė, kurios iniciatyva ir buvo pasiūlyta telšiškiams apsilankyti geriausioje Telšių apskrityje „Ventos“ progimnazijoje. Su jais atvyko ir Telšių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja  Danutė Mažeikienė.
„Ventos“ progimnazija – pirmoji tokio pobūdžio ugdymo įstaiga mūsų rajone, tad telšiškiai čia sėmėsi gerosios patirties, kaip iš tipiškos mokyklos tapti progimnazija.
„Mes svečius supažindinsime su įvairiais metodais, kuriuos mes taikome dirbdami progimnazijoje: kaip aš mokau mokytojus, kaip mokytojai bendradarbiauja vieni su kitais. Per įvairiausius metodus, naudojamas technikas vadovai pamatys mūsų progimnazijos vaizdą. Tai bus įdomu ir šiuolaikiška, niekur Lietuvoje tokių dalykų dar nevyksta“, – „Santarvei“ pasakojo „Ventos“ progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė.
Taip pat bus analizuojama, apibendrinama Lietuvos švietimo politika: kokia ji yra ir kurlink einama, ar XXI amžiuje tas lygis tenkina mokinių poreikius.

2 Atsakymai į “„Ventos“ progimnazija patirtimi dalijasi su telšiškiais”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    tušti puodai gražiai skamba

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    KAIP PADLAIZIAUTI IR T.T DIRIKEI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto