„Ventos“ progimnazijoje – gudriausių aštuntokų rinkimai

Trečios vietos laimėtoją Jokūbą Arlauskį pasveikino progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė. Nuotrauka iš progimnazijos archyvo

Šeštąjį kartą „Ventos“ progimnazijoje vyko respublikinis gamtamokslinis konkursas – „Gudriausias aštuntokas 2016“. Jame dalyvavo penkios aštuntokų komandos iš Laižuvos, Mažeikių ir Telšių.
Gudriausia komanda šiemet tapo šeimininkai – „Ventos“ progimnazijos aštuntokai.

Konkursą vedusi biologijos mokytoja Sandra Grauslienė pasakojo, kad gudriausio aštuntoko konkursą stengiamasi organizuoti pavasarį, nes dauguma konkurso klausimų yra apie gamtą ir ekologiją.
„Kasmet mokykla suburia gausų būrį smalsių, atkaklių ir gudrių mokinių, kurie nori patikrinti ne tik gamtos, ekologijos, bet ir socialinių mokslų, matematikos, lietuvių kalbos, muzikos ir dailės žinias“, – kalbėjo S. Grauslienė.
Šiemet į gudriausių aštuntokų rinkimus atvyko net trys komandos iš Telšių – iš „Ateities“ ir „Atžalyno“ pagrindinių mokyklų bei „Kranto“ progimnazijos. Konkurse taip pat dalyvavo ir Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla ir šeimininkai – Mažeikių „Ventos“ progimnazija.

Plačiau – „Santarvės“ laikraščiui

„Eko“ modeliai pasipuošė drabužiais iš antrinių žaliavų. Nuotrauka iš progimnazijos archyvo

 

3 Atsakymai į “„Ventos“ progimnazijoje – gudriausių aštuntokų rinkimai”

  1. apas parašė:

    Tarybiniais laikais buvo paprasčiau, kai buvo pradžios mokykla,septynmetė(aštuonmetė) ir vidurinė mokykla,o paskui galėjai rinktis technikumą arba aukštąją,kur buvo institutai ir universitetai.

  2. nieko parašė:

    čia sudėtingo: progimnazijoje vaikai mokosi iki 8 klasės, vėliau jie eina į gimnaziją -jų yra dvi rūšys: ištisinė, kur mokosi vaikai nuo pirmos iki 12 klasės (Sedos, Viekšnių, Židikų gimnazijos) ir grynoji – čia mokomi vaikai nuo 9 iki 12 klasės – jie vadinami I-IV gimnazijos mokiniais (M. Račkausko ir Gabijos gimnazijos). Pagrindinėse mokyklose mokomi 1-10 klasių mokiniai, vidurinių jau rajone neliko, ateityje neliks ir pagrindinių. Liks tik pradinės mokyklos, progimnazijos ir gimnazijos.

  3. apas parašė:

    Perskaičiau straipsnelį ir kilo klausimas,kuo skiriasi progimnazija nuo gimnazijos ir pagrindinės mokyklos ir vidurinės mokyklos.Ta švietimo sistema visai sumaišė bereikalingai protą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto