„Ventos“ progimnazijoje – šokių festivalis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=703 template=caption]Penktadienio popietę Mažeikių „Ventos“ progimnazijoje karaliavo šokiai. Čia surengtas jau tradiciniu tapęs respublikinis mokyklinių šokių konkursas-festivalis „Šokio karalystė 2016“.

Tampa tradicija

Pasak „Ventos“ progimnazijos šokių mokytojos Justinos Padskočienės, idėja surengti šokių konkursą, skirtą pagrindinės mokyklos moksleiviams, kilo prieš ketverius metus.
„Dažniausiai panašaus pobūdžio renginiai yra orientuoti į, sakykime, profesionalius šokėjus ir jų kolektyvus, o mokyklų šokių būreliai lyg ir paskęsta, pradingsta, nes šiuos būrelius lankantys vaikai šokių nesimoko profesionaliai. Gal jie neturi ir tokių įspūdingų sceninių rūbų, tačiau nori parodyti ką išmokę, pajusti pergalės skonį, įvertinti savo ir kitų gebėjimus“, – motyvus, kodėl jau ketvirtą kartą rengiamas šis konkursas, įvardijo pedagogė.

Renka geriausiąjį

Pirmaisiais metais festivalyje dalyvavo tik mažeikiškių ugdymo įstaigų 1–8 klasių moksleiviai, pagal amžių – 7–14 metų šokėjai.
Jau trečią kartą „Ventos“ progimnazijos organizuojamas festivalis buvo respublikinis – sulaukta kolektyvų iš Klaipėdos, Skuodo bei Šiaulių. Iš viso dalyvavo 15 šokių kolektyvų, 200 moksleivių.
Šiemet auksinės karūnos diplomas atiteko Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos kolektyvui „ŪPS“. Sidabrinį iškovojo Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos šokių kolektyvo „Piruetas“ mažieji šokėjai. Bronzinis diplomas iškeliavo į Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinę mokyklą. Jį pelnė šokių kolektyvas „Impro“.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto