„Ventos“ progimnazijoje šoko darželinukai

Nuotr. iš mokyklos archyvo

„Ventos“ progimnazijoje vyko rajoninis lopšelių-darželių šokių festivalis „Šokio ABC“. Renginyje dalyvavę darželinukai šoko, žaidė, stebėjo klounų pasirodymus.

Linksmino klounai

Antrus metus organizuojamame darželinukų šokių festivalyje dalyvavo vaikai iš 6 rajono ugdymo įstaigų. Kiekviena darželio grupė surengė po vieną pasirodymą. Scenoje trepsėjo apie pusantro šimto vaikų.
Renginį vedė klounas, o po koncerto vaikų laukė staigmena – iš Klaipėdos atvykusių profesionalių klounų pasirodymas. Jie vaikus nunešė į nuostabų klounų pasaulį – pilną milžiniškų muilo burbulų, muzikos ir spalvotų kamuoliukų.

Sulaukė svečių

Renginio organizatorė, „Ventos“ progimnazijos choreografijos mokytoja Justina Padskočienė džiaugėsi, kad tai jau antra šokio šventė „Ventos“ progimnazijoje šiais metais. Sausio mėnesį vykęs respublikinis šokių festivalis-konkursas „Šokio karalystė“ sulaukė gerų atsiliepimų iš choreografų bendruomenės, suteikė džiaugsmo dalyviams.
„Organizuodami šį renginį siekėme ugdyti  mažųjų šokėjų sceninę kultūrą, parodyti tėveliams, ką per metus išmoko jų šokėjėliai, o vaikams – sukurti įsimintiną šventę. Idėja, kad vaikai nesėdėtų prie kompiuterio, o pabūtų su šeima šventėje, pasiteisino“, – sakė J. Padskočienė.

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Nuotr. iš mokyklos archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto