Ventos upe vyko baidarių slalomo varžybos

Aringo ŠVELNIO nuotr.

[nggallery id=“1019″]

Sekmadienį Mažeikių turistų klubas Ventos upėje, netoli nuo Leckavos, surengė baidarių slalomo varžybas. Prityrusių baidarininkų nuo varžybų neatbaidė nei vėsus oras, nei šaltas Ventos vanduo.

Renginiuose laukiami visi

Mažeikių turistų klubo interneto svetainėje rašoma, kad klubas įkurtas siekiant organizuoti įvairios formos renginius: poilsio dienų žygius, turistines varžybas, sąskrydžius, turizmo mokyklos užsiėmimus ir, be abejo, daugiadienius žygius.
Daugiau nei keturis dešimtmečius gyvuojančio klubo vadovai ir nariai šiuos tikslus įgyvendina ir šiandien: kasmet organizuoja žygius pėsčiomis ir dviračiais, mini dieną be automobilio, organizuoja ir dalyvauja pavasarinėse aplinkos tvarkymo akcijose. Be to, organizuoja ir tradicinėmis tapusias dviračių rogainingo, baidarių slalomo varžybas.
Visuose šiuose nemokamuose renginiuose laukiami ne tik oficialūs klubo nariai, bet ir visi aktyvų laisvalaikį propaguojantys Mažeikių rajono gyventojai bei svečiai iš kitų rajonų.

Pasikeitė varžybų vieta

Šeštadienį virš Ventos upės, jos ruože tarp Kuodžių elektrinės ir Leckavos Dainų slėnio, buvo ištempti specialūs vartai baidarių slalomo varžyboms. Norintieji galėjo paplaukioti, pasitreniruoti prieš varžybas.
Viena iš varžybų teisėjų Gražina Tamašauskaitė prisiminė, kad ankstesniais metais, kai vykdavo baidarių slalomo varžybos, yra buvę ir lietingų, ir ypač karštų dienų. Šiemet oro sąlygos, bent jau varžybų stebėtojams, buvo kuo puikiausios. Šalčiu nesiskundė ir dalyviai.
Ankstesniais metais Mažeikių turistų klubas varžybas organizuodavo Vadaksties upėje ties Ventos ir Vadaksties santaka. Tačiau šiemet to padaryti nepavyko dėl nusekusios upės.
Nuspręsta baidarininkams pasiūlyti plaukti Venta. Mažeikių turistų klubo pirmininkas Antanas Meškys nuogąstavo, kad žmonėms bus nejauku plaukti Ventoje dėl jos gylio. Tačiau varžyboms parinktas upės ruožas buvo sraunus, bet negilus.

Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto