Verslininkai situacijos nedramatizuoja

Verslo kliūčių žemėlapis padarytas, atsižvelgiant į atlikto tyrimo rezultatus.

Mažeikių rajono savivaldybė verslo laisvės reitinge pagal palankumą verslui tarp 60 šalies savivaldybių praėjusiais metais iš devintos vietos nukrito į 21-ąją. Teigiama, kad prastesnėmis nuotaikomis metus baigė ir kiti Žemaitijos verslininkai.
„Citadelės“ banko inicijuotas tyrimas „Verslo kliūčių žemėlapis 2018“ atskleidė, kad didžiausiomis kliūtimis žemaičiai laiko mokesčių naštą bei kvalifikuotų darbuotojų trūkumą.
Mažeikiškiai verslininkai suabejojo tokių tyrimų teisingumu: kliūčių visada yra, tačiau, jog jų praėjusiais metais būtų tiek padaugėję – nepastebėję.

Bankas „Citadelė“ tokius tyrimus inicijuoja jau trečius metus iš eilės. Pranešime žiniasklaidai teigiama, kad tyrimo metu savo nuomonę apie verslo aplinką išsakė 504 smulkios ir vidutinės įmonės, 34 regioninės verslo asociacijos ir visų 60 savivaldybių administracijų atstovai.
Savivaldybės mero patarėjas investicijų klausimais Virgilijus Radvilas „Santarvei“ teigė, kad jo nuomonės niekas nesiteiravo. Jis negirdėjęs, kad apskritai Savivaldybėje kažkas „Citadelei“ būtų teikęs tokią informaciją.
Mažeikių verslininkų asociacijos prezidento pavaduotojas, UAB „Jubana“ vadovas Julius Banys taip pat patikino, kad „Citadelė“ į asociaciją dėl verslininkų nuomonės nesikreipė, į jokios anketos klausimus atsakyti neprašė.
„Kas konkrečiai iš Mažeikių savivaldybės pateikė atsakymus, negaliu atsakyti, nes tai konfidenciali informacija“, – atsakė Rasa Petruškevičiūtė, banko „Citadelė“ Korporatyvinės komunikacijos skyriaus vadovė, „Santarvės“ paprašyta įvardyti, kas buvo tie informacijos šaltiniai Mažeikiuose.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Verslininkai situacijos nedramatizuoja”

 1. Puiku puiku puiku parašė:

  Mažeikiuose užsidarė 3 kepyklos – Piropas, prie Apynio kur dabar Grūstė ir Mažeikių Duona.

 2. Libdem parašė:

  Iš piršto laužtas tyrimas. O verslininkas kaip ir artojas gali pasikliauti tik savo plūgu, arkliuku ir stipriom rankom

 3. B. parašė:

  Yra savivaldybės mero patarėjas investicijų klausimais, o investicijų nėra. Išeina, kad valgo neuždirbtą duoną. Jei jau jis gauna algą, tai praėjus pusmečiui jis turi būti remiamas prie sienos ir jo klausiama – ką padarei, kad Mažeikiuose atsidarytų ar įsikurtų nauja įmonė, kiek darbo vietų sukurta? Jei atsakymas neigiamas ir rezultatas nulinis, esi laisvas, ieškokis kito darbo. Tavo vietą užims kitas.

 4. Siaip parašė:

  Baba pasakojo, jog gyvenoprie Bugeniu toks Banys, mazazemis vargsiukas, bet su neispasakytu talentu. Smetonlaikiu prie kunigu jis pirmas plakdavosi, uzejus pirmai ruskiu okupacijos bangai, tas „diplomatas“ su ruskeliais buteli lauzdavo, atejus vokieciams, aplink juos ratus sukdavo, gerindavosi, vel ruskiams uzejus – jis ir vel prie ju blata muso. Zodziu talentas… Idomu tik kokie giminystes saitai su dabartiniu verslininku, nes visgi jei gimine, „talentai“ neatrasti…

 5. o tas ponas verslinykas parašė:

  socialinę gerovę,gal įkūręs savo Mažeikių įmonėje, kad taip ,,dėsto „? Štai aprašymai viešoje erdvėje apie ponulį https://rekvizitai.vz.lt/imone/jubana/
  Norėtume jo įmonės darbuotojų ar susijusių su juo atsiliepimų. Praleido progą patylėti, juk Mažeikiai -mažas miestelis.

 6. verslininkų gobšumas parašė:

  didžiausia kliūtis žemaičiai laiko ne mokesčių naštą bei kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, o verslininkų gobšumą, tai yra nenoras mokėti padorų atlygynimą.

 7. pilietis parašė:

  tai ne karine paslaptis,ar ne tai man idomu,kas taip atsiliepia apie mazeikius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto