Verslininkas nutarė pasitraukti iš gyvenimo

Ankstų ketvirtadienio rytą iš gyvenimo savo noru pasitraukė keturiasdešimt šešerių metų verslininkas iš Tirkšlių. Jis artimiesiems paliko atsisveikinimo laišką.

Nieko neįtarė

Pasitraukusio iš gyvenimo verslininko kūną, kabantį kilpoje, aptiko bendradarbiai. Tai buvo didelis sukrėtimas kolegoms – niekas neįtarė, kad vyriškio gyvenime kas nors vyksta ne taip.
Bendradarbių teigimu, mirusysis pastaruoju metu skundėsi tik sveikatos sutrikimais, pilvo skausmais, o apie problemas šeimoje ar versle jis nekalbėjęs.
„Kiek žinau, jis turėjo šokių tokių kreditinių įsipareigojimų, tačiau niekada nesiskundė, kad jie būtų per dideli ar nepakeliami“, – „Santarvei“ sakė mirusiojo verslo partneris.
Apie artėjančią nelaimę nieko neįtarė ir verslininko artimieji. Pasitraukęs iš gyvenimo vyriškis buvęs bendrauti linkęs žmogus, turėjo daug draugų ir susiėjimuose būdavęs kompanijos siela.

Skundėsi sveikata

Lemtingąją dieną vyriškis anksti išvažiavo į darbą, bet artimiesiems tai nesukėlė įtarimų, – taip jis elgdavęsis gana dažnai.
Artimieji įsitikinę: didelių problemų dėl verslo mirusysis neturėjo. Finansiniai įsipareigojimai taip pat nebuvę labai dideli, su bankais vyriškis atsiskaitinėjo kas mėnesį.
„Skolos tikrai nebuvo tokios didelės, kad dėl to būtų reikėję pasitraukti iš gyvenimo. Juk dauguma šalies gyventojų taip gyvena. Kiekvieną mėnesį atsiskaitinėja su bankais ir toliau laimingai gyvena. Manau, tokiam sprendimui daugiau įtakos galėjo turėti sveikatos problemos. Pastaruoju metu jis skundėsi nepakeliamais pilvo skausmais, o gydytojai nelabai galėjo padėti“, – „Santarvei“ sakė vienas iš artimųjų.
Mirusiojo palikto atsisveikinimo laiško turinio artimieji nekomentavo.

2 Atsakymai į “Verslininkas nutarė pasitraukti iš gyvenimo”

  1. kas tas zmogus? parašė:

    KAS TAS ZMOGUS?

  2. Kas parašė:

    jis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto