Verslininkų asociacija ir „ORLEN Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Praėjusią savaitę įmonės  ir Mažeikių verslininkų asociacijos atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Balandžio 27 dieną Mažeikių verslininkų asociacijos atstovai lankėsi akcinėje bendrovėje „ORLEN Lietuva“. Susitikimo su bendrovės vadovais metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, projektų idėjos.
Bendrovei atstovavo valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Ireneusz Fąfara, generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Viktoras Vasilavičius, specialiųjų projektų direktorius Marcin Giemza, sekretoriato vadovė Jovita Kačerauskienė. Mažeikių verslininkų asociacijai – prezidentė Gražina Bartkevičienė ir viceprezidentai Julius Banys ir Deivydas Vyniautas; taip pat asociacijos tarybos narys Egidijus Petrikas ir vykdančioji direktorė Agnė Gylytė.
Susitikimo metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, kurios svarbiausi nutarimai – numatoma keistis gerąja verslo praktika, kita verslo informacija. Šalys sutarė bendradarbiauti įgyvendinant bendrus socialinius ir kitus projektus, skatinančius rajono verslo aplinkos gerinimą.

3 Atsakymai į “Verslininkų asociacija ir „ORLEN Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį”

  1. Orl parašė:

    Smagu!!

  2. Suvalkietis parašė:

    no norim uzsienieciu valdanciu musu gamykla: nei Williamso, nei Yukos, nei PKN, nei KazMunaiGas. Mazeikiu gamykla yra mazeikiskiu ir Lietuvos, ne uzsienieciu. Sveikinimai, linkejimai.

  3. ... parašė:

    Na susitiko,na kavos atsigere, o kokia i sito nauda? MANAU JOKIOS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto