Verslininkų asociacija pažymėjo verslo dieną ir gyvavimo dvidešimtmetį

Šventėje svečiavosi kai kurie politikai, MVA atstovai, partneriai. Iš dešinės: LR aplinkos ministras Simonas Gentvilas, MVA prezidentas Deivydas Vyniautas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas.

Kasmetinė Mažeikių verslininkų asociacijos tradicija – verslo dieną paminėti suorganizuota konferencija. Tačiau šiemet ji buvo neeilinė – vainikuota dar viena ypatinga proga – 20-uoju asociacijos jubiliejumi.
Renavo dvare vykusioje šventėje dalyvavo daugiau nei 80 svečių, tarp kurių buvo žinomų krašto ir šalies politikų, asociacijos nariai bei partneriai.

Vienija verslą, skatina bendradarbiauti

Prieš dvidešimt metų pradėjusi savo veiklą Mažeikių verslininkų asociacija (MVA) dabar vienija 47 rajono įmones ir turi 82 draugus, su kuriais asociacija aktyviai bendrauja ir bendradarbiauja.
MVA atstovauja verslininkų interesams, skatina dalijimąsi gerąja verslo praktika tarpusavyje ir bendradarbiavimą ne tik rajone, bet ir tarptautiniu lygmeniu, organizuoja konferencijas, mokymus ir seminarus, aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje.
„Džiaugiamės atstovaudami ir vienydami regiono verslą, gerinant verslo sąlygas ir skatinant tarpusavio bendradarbiavimą ir informacijos sklaidą“, – sakė MVA vykdančioji direktorė Renata Glodenienė.

Diskutavo įvairiomis temomis

Istorikas Alfredas Bumblauskas, skaitydamas pranešimą „Kas yra Žemaitija?“, kalbėjo apie žemaičių krašto ir jo kalbos grožį.

Jubiliejinę šventę atidarė MVA prezidentas Deivydas Vyniautas, pasveikindamas susirinkusius svečius ir prisimindamas, kas įvyko ir buvo nuveikta per dvidešimtmetį.
Susirinkusieji į šventę turėjo progą sužinoti naujų dalykų, pasisemti idėjų iš pranešėjų.
Pirmąjį pranešimą „Sprendimų priėmimai neapibrėžtume“ pristatė MVA narė, UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“ generalinė direktorė Renata Kiršytė.

Ji rėmėsi užsienio autoriais ir dalijosi įžvalgomis bei instrukcijomis, kaip elgtis ir priimti sprendimus neapibrėžtumo sąlygomis. Po pranešimo vykusioje diskusijoje susirinkę svečiai kalbėjo, kaip šias R. Kiršytės įžvalgas galima panaudoti ne tik versle, bet ir gyvenime.
Taip pat šventėje dalyvavo žinomas šalies istorikas Alfredas Bumblauskas, kuris skaitė pranešimą „Kas yra Žemaitija?“.
Iš Telšių kilęs A. Bumblauskas kalbėjo apie žemaičių krašto ir kalbos grožį, populiariuosius žemaičių oksimoronus, tokius kaip „baise skane“, „didle maža“, ir privertė susirinkusiuosius prisiminti, kodėl Žemaitija – ypatingas kraštas, kuriame gera gyventi ir kurti.

Svečiai sveikino ir apdovanojo

Verslo dienos ir MVA dvidešimtmečio minėjime dalyvavo gausus būrys svečių.

20-ojo jubiliejaus proga asociaciją sveikino LR aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius. Jis MVA prezidentui D. Vyniautui įteikė garbės aukso ženklą už ilgametį ir nuoširdų indėlį vystant Lietuvos pramonės tradicijas, plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą, telkiant Lietuvos verslo bendruomenę, už pastangas stiprinant verslo įvaizdį ir plėtojant dialogą su vietos bendruomene. 

Taip pat sveikinimo žodį tarė LR Seimo narė Laima Nagienė, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, LR Seimo nario Valio Ąžuolo patarėja Reda Šaulienė, kiti socialiniai partneriai ir svečiai.
LR Seimo narė L. Nagienė apdovanojo du MVA narius. Kavinės „Kavos terasa“ direktorė Dovilė Karvauskienė gavo padėką už meilę Mažeikių miestui, jaunimui ir aktyvų dalyvavimą įvairiose iniciatyvose, „Filmenas“ direktorius Julius Čerkasas – už Mažeikių miesto garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

Šventės metu buvo įteiktos penkios nominacijos.

Įteiktos penkios nominacijos

MVA taip pat atsidėkojo savo partneriams – įvertinusi pastarųjų metų iniciatyvas ir veiklas, iškilmingai apdovanojo penkis nominantus.
Nominaciją už bendradarbiavimą gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas V. Janulevičius, Mažeikių rajono savivaldybės meras V. Macevičius ir Valstybinės mokesčių inspekcijos Klaipėdos apskrities viršininkas Audrius Morkūnas.

Mažeikių politechnikos mokyklos direktorei Tatjanai Kinčinienei įteikta nominacija už mokslo ir verslo sinergiją. Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų departamento Mažeikių skyriaus vedėjai Ritai Jurkūnienei – už aktyvų ir produktyvų bendradarbiavimą.
Po apdovanojimų vykusią vakarinę programą vainikavo Rūtos Ščiogolevaitės „Whitney Houston tribute“ šventinis koncertas.

Šventę vainikavo Rūtos Ščiogolevaitės koncertas „Whitney Houston tribute“.

Dėkoja visai bendruomenei

MVA vykdančioji direktorė R. Glodenienė teigė, jog asociacijos gretas vis papildo nauji nariai. Pasak jos, tai padeda burti dar stipresnę ir įvairesnę Mažeikių verslininkų bendruomenę, kuri suteikia galimybę jos nariams dalytis savo patirtimi, idėjomis, stiprinti regiono verslą ir gerinti darbo rinkos situaciją.
„Ačiū visiems asociacijos nariams ir partneriams už pasitikėjimą ir laiką kartu. Džiugu, kad vienijame tiek daug skirtingų įmonių ir šaunių kraštiečių, su kuriais galime kartu tobulėti, mokytis vieni iš kitų, skatinti verslumą ir dalyvavimą visuomeninėje veikloje“, – sakė ji.

Kotryna PETRAUSKAITĖ

Nuotraukos Austėjos Mažrimaitės

One Reply to “Verslininkų asociacija pažymėjo verslo dieną ir gyvavimo dvidešimtmetį”

  1. Jolanta parašė:

    Nagiene buvo Mazeikiu komjaunimo komiteto sekretore, dabar ji Lietuvos, didziausio Rusijos prieso, Seimo nare. Na jus man pasakykite, kaip taip gali buti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto