Verslui – pinigai, žmonėms – problemos?

Mažeikiškiai piktinasi dėl bet kur numestų elektrinių paspirtukų, trukdančių praeiti, ir dėl to, kad šia transporto priemone važinėja vaikai, neprižiūrimi suaugusiųjų, neturintys reikalingų apsaugos priemonių. Autorės nuotr.

Jau trečią savaitę mažeikiškiai gali naudotis elektriniais „Bolt“ paspirtukais. Jų mieste yra šimtas. Vieni žmonės džiaugiasi naujove – pasak jų, taip tausojama gamta, mažinama tarša, ir su malonumu naudojasi šiomis paslaugomis. Kita dalis piktinasi nedrausmingu paspirtukų naudotojų elgesiu, kai jie nesilaiko saugaus greičio ar kai paspirtukai numetami bet kur. Neretai trukdoma kitiems eismo dalyviams, pėstiesiems. Nerimą mažeikiškiams kelią ir tai, kad „Bolt“ elektriniais paspirtukais važinėja vaikai, nors Kelių eismo taisyklės tai ir draudžia.
Verslininkai kratosi atsakomybės dėl to, kaip mažeikiškiai naudosis šia nuomos paslauga, – jie teigia, kad už viską atsakingi paspirtukų naudotojai ir vaikų tėvai, jei leidžia šiems važinėtis.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

25 Atsakymai į “Verslui – pinigai, žmonėms – problemos?”

 1. Original parašė:

  kiti paspirtukus parkuooja specialiai kuo originaliau kūrybiškiau ir išradingiau

 2. Taspac parašė:

  Prieš 100 metų lietuviai neturėjo tualetų jokiais pavidalais. Savo gamtinius reikalus atlikinėdavo artimiausiose pamiškėse ar už klėties kampo. Atėjo vokietis – per prievarta įpratino, nes už lauko duobės ar nužnyko nebuvimą skirdavo baudas. Lietuviai ilgai priešinosi. PRIPRATO. Vėliau priešinosi tualetų įrengimui namuose, sakė: ten kur valgau ir miegu nešiksiu. PRIPRATO. Ir dabar pripras.

  1. miestas parašė:

   Nuvažiavo miestietis į kaimą, reikia eiti į lauko tualetą. Grįžta į Vilnių, visiem pasakoja „Tie kaimiečiai visai tamsuoliai. Jie gamtinius reikalus atlieka lauke, už tvarto ir į duobę. Grįžta kaimietis iš Vilniaus į savo kaimą, visiem pasakoja „Tie miestiečiai visiški nevalos – jie ška ir mža namuose!“

 3. Blinda parašė:

  Kad su jais brangiai bažiuot.su taksi išeina pigiau

 4. Pagalvokime parašė:

  Pritariu, kad ši priemonė naudinga ir reikalinga, Tačiau, kad ja važinėjasi vaikai turėtų būti atkreiptas ypatingas dėmesys.. Važiuojant Žemaitijos gatve per perėją ,,iššovė“ du ,, paspirtukininkai“ prieš tai važiavę šaligatviu.. Laimei priekyje važiavęs vairuotojas spėjo sustoti .Ir tokių atvejų jau ne vienas. Ypač mėgstamos parduotuvių aikštelės. Viskas gerai, kol neįvyko nelaimė.

 5. BOLTUI parašė:

  DŽIAUGSMAS ! 🤣🤣🤣. Berašti……

 6. parašė:

  Kur žiūri policija ir nedrausmina ?

  1. Bena parašė:

   Policija tik be kaukiu gaudo

 7. Mantas parašė:

  Taip pramogos gerai . Jai Mažeikiose jums kaip važinėja nematyta dar Vilniuje kaip ten važiuoja gatvėmis ir neskiedžia . Tik pas mus viskas blogai . Ir jai kas atsitiktų kalti paspirtuko vairuotojai kam sukant galvas . O vairuotojai gal bus atidesni . Pirmumo eile duos paspirtukais važiuojančiam .

 8. Nesvarbu parašė:

  Taip pramogos gerai . Jai Mažeikiose jums kaip važinėja nematyta dar Vilniuje kaip ten važiuoja gatvėmis ir neskiedžia . Tik pas mus viskas blogai . Ir jai kas atsitiktų kalti paspirtuko vairuotojai kam sukant galvas . O vairuotojai gal bus atidesni . Pirmumo eile duos paspirtukais važiuojančiam .

 9. Jonas parašė:

  Kuo Mažeikiai prastesni už sostinę:ten galima,o pavieniai kaimietiško požiūrio mažeikiečiai nori tą pramogą uždrausti.Dėl saugumo tai auto vairuotojai turi judėti neatsipalaidavę ir tiek.

 10. Lolas parašė:

  Ačiū boltui, kad mūsų mieste įžvelgė perspektyvą ir laiko inovatyviu ir klestinčiu miestu.

 11. B. parašė:

  Kartais jau ateina mintis atsisakyti savo auto ir įsigyti tokį paspirtuką. Dabar bandysiu pasimokyti „Bolto“ paspirtukais. Jei pavyks – pirksiu ir turėsiu savo. Man jau 66.

  1. Polcherija parašė:

   Man tokia mintis irgi kilo, kad gal geriau už dviratį,gal reikėtu nusipirkt man 70. Džiaugiuosi, kad Mažeikiuose atsirado ta naujovė ir tikrai nemaišo, gal tik reikėtu instrukcijos ant kiekvieno paspirtuko kaip naudotis ir kur pastatyt, jaunimas visada skuba,nesmerkim..

  2. Tania parašė:

   Ir aš galvoju tik kažin ar dėl sveikatos galim …reiktu pamėgint aš lanai džiaugiuos …

 12. parašė:

  Kada baigsis ta ekologinė epopėja,apie ekologiją. Gryniausia nesąmonė ir jau kartas nuo karto pasirodo rimti straipsniai, kad šitie produktai visai neekologiški, tik žinoma ne Lietuvoj skaityti apie tai nes jų adekvačių nėra.

 13. s parašė:

  Kad patis kaip laukiniai prie perejos net nenulipa skrieja tipo man pereja ir pajebat ,bet kai nutrenks viena kita kitaip atrodys o kaltas bus automobilio vairuotoja(s) , o kad dunduliai atsiprasant keliais ir panasiai laksto tai dzin o paskui svaidosi grioviuose:)

  1. Blinda parašė:

   Kad su jais brangiai bažiuot.su taksi išeina pigiau

 14. Levanidas parašė:

  Norint ir prie stulpo galima prikibti. Nekreipkime dėmesį į bambeklių šutvę. Puiki įdėja. Mačiau kaip ir pagyvenę žmonės naudojosi šia paslauga. Tolimesnės sėkmės verslininkams įdiegusiems šią įdėją. Man 72 metai. Ir tai man patinka.

  1. Polcherija parašė:

   Man 70 ir palaikau šią įdėją,tikrai nemaišo ir vis noriu paskraidyt.

  2. Tikras parašė:

   Smagumėlis kaip gražu kai tiek važinėjančių.

 15. BOLT parašė:

  DŽIAUKSMAS MUSU MIESTE TEGUL BUNA LAISVAS❤🚲🇱🇹👍

 16. Pavydas bambą griaužia parašė:

  Mažiau zyzkite ir nepavydėkite. Kai tik atsiranda kažkas pažangaus, tuoj bambekliai pradeda lysti iš įvairių pakampių.

  1. Sv parašė:

   niekada tam žmogui nebus gerai, neapeina matai trugdo jiem, bambekliu ir zanudu respublika!

 17. kur merass, kur vicemerė???? parašė:

  Gi neturi ką veikti,gali ir pasisakyti ir šiuo opiu klausimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto