Verslumo savaitėje – nuo protmūšio iki idėjų kūrimo

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Visą šią savaitę Mažeikių politechnikos mokykloje vyko Verslumo savaitės renginių ciklas.
Dalyvauti įvairiose organizatorių sumanytose veiklose buvo kviečiami ne tik politechnikos, bet ir Mažeikių bendrojo lavinimo mokyklas lankantys mokiniai, verslo įmonių atstovai.

Verslumo savaitės renginių ciklas yra tapęs Mažeikių politechnikos mokyklos tradicija, vykstančia kiekvieną rudenį. Šį kartą tokia savaitė jau buvo aštuntoji.
Šių renginių esmė tokia: kiekvieną savaitės dieną mokykloje ir už jos ribų vyko vis kitokio pobūdžio veiklos, kurių pagrindinė tema – verslumas.
Pirmąją dieną savo patirtimis su mokyklos bendruomene ir svečiais dalijosi mokiniai, pagal „Erasmus+“ programą stažavęsi Maltoje ir Turkijoje.
Antradienį mokykloje surengtame Protų mūšyje susirungė keturios komandos. Nugalėtojais tapo Gabijos gimnazistai.
Trečiąją Verslumo savaitės dieną politechnikos mokyklos mokiniai, lydimi savo mokytojų, „šešėliavo“ įmonėse „Budinks“, „Universe group“, „Topenerga“, „Mažeikių vandenys“. „Šešėliavimas“ reiškia tai, kad mokiniai lankosi įmonėse ar organizacijose, susipažįsta su jų veikla, bendrauja su tų darbuotojais.
Ketvirtadienį mokykloje vyko jaunimo ugdymui skirtas renginys „Nuo idėjos iki verslo“. Jame dalyvavo „Hotremos“ personalo vadovė Vitalija Budžiūtė ir „Mokymo žiedo“ vadovas Tomas Gudavičius. Svečiai renginio dalyviams papasakojo apie savo atstovaujamas įmones. Vėliau mokinių komandos atliko praktinę užduotį – kūrė verslo idėjas, jas pristatė komisijai ir savo bendraamžiams.
Renginių ciklą užbaigė politechnikos mokyklos mokinių tarybos narių susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės meru.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto