„Versmių“ savaitė Ukrinuose – daug renginių ir daug nuoširdumo

Istorikas Povilas Šverebas pakvietė pasivaikščioti po Ukrinų kapines, apžiūrėti jose esančius Stepono Gailevičiaus kūrinius.

Visą praėjusią savaitę mūsų rajone vyko Sakralinio meno ir paveldo simpoziumas „Versmės“.
Savivaldybės paveldosaugos specialistų idėja – simpoziumą kaskart rengti vis kitoje krašto vietovėje, pasižyminčioje kultūros paveldu, tradicijomis, jos tapatybei identifikuoti pasitelkti šalies mokslininkus, meno žmones ir vietos bendruomenę, pasitvirtino. Simpoziumas, rengiamas jau ketvirtus metus, vyko Viekšniuose, Židikuose, Žemalėje, šiais metais „Versmių“ sostine buvo pasirinkti Ukrinai.

});

Užbaigė atlaidais

Sekmadienį „Versmių“ dalyviai ir svečiai buvo pakviesti į titulinius Šv. Antano Paduviečio atlaidus, kurie vyko šio šventojo vardu pavadintoje Ukrinų bažnyčioje.

Apie šv. Antaną Paduvietį simpoziumo dalyviai daugiau sužinojo dar pirmą renginio dieną. Pirmadienį parapijos klebonas kun. Dainoras Židackas pristatė paskaitą „Šv. Antano Paduviečio gyvenimas ir darbai“, ją papildė vienuolė, sesuo Kotryna Indrė Šurkutė OBS iš Kauno, pasakojusi apie šio...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto