VERT: esminę įtaką dujų kainai turi būtinųjų sąnaudų dydis ir vartotojų skaičius

Vido STANKAUS nuotr.

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose įsiplieskė diskusijos dėl mažeikiškiams tiekiamų „Sauridos“ suskystintų naftos dujų kainų. Bendrovė kaltinama lupikavimu, pateikiami lyginimai ne šio tiekėjo naudai.
Centralizuotai tiekiamų dujų kainą tvirtina Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT). Jos teigimu, lyginti gamtinių dujų ir suskystintų naftos dujų kainas yra nekorektiška, nes negalima sugretinti šių skirtingų energijos produktų.
Taryba atsakė ir į klausimus, dažniausiai kylančius mažeikiškiams, vartojantiems „Sauridos“ tiekiamas dujas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “VERT: esminę įtaką dujų kainai turi būtinųjų sąnaudų dydis ir vartotojų skaičius”

  1. To gedai parašė:

    Tai tas abonentas ir yra skirtas dujotiekio išlaikymo, remonto ir kt. su tiekimu islaidoms padengti. Gėda, jei neišmanolai, geriau nerašyk. Taip pat gali pabliauti dėl gyvatuko mokesčio, kuri moki kas mėnesį, nors vonioje negyveni. Beje, si mokestį taip pat reguliuoja valstybė.

  2. gėda parašė:

    Kam reikalinga ta energetikos reguliavimo tarnyba, kad negali pažaboti to Mažeikių veikėjo godumo??? Iš kur traukiamas tas dujų abonentinis mokestis? Tik už tai, kad bute yra dujų įvadas- 5 eurai? Net jeigu dujų visai nenaudoji- 60 eurų į metus! Paskaičiuokit, broliai kurmiai, kiek mieste butų! Kiek pinigėlių už NIEKĄ sukrenta tam veikėjui! Mes neturime kito pasirinkimo, todėl ir vergaujam tam zasrancuu, o tie, kas turėtų mus ginti- šūdą mala!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto